Muistaako kukaan muu tälläistä elokuvaa enää vai onko se jo unohtunut ja haudattu?
Itseltäni löytyy VHS:ssänä.
Critters- keskiyönnakertajat
9
669
Vastaukset
- susanna3
Kyllä muistan, ja taitaa se tavallisena nauhana minultakin löytyä
- friend
Muistan.. Oli joitain ällöjä kohtauksia. Mulle kyseisestä elokuvasta tuli aina mieleen että se on Riiviöistä tehty hiukan karumpi ja raaempi versio- Olisi mielenkiintoista joskus nähdä Critters uudestaan.
- Elsa-Pekka
Minä olen nähnyt osat 1, 3 ja 4.
- hgvdd
nelonen on aivan päska.
1 ja 2 on parhaat, 3 ihan katsottava, mutta nelonen tättä kuraa.
- Elsa-Pekka
Kieltämättä osa 4 on heikko lenkki. Idea siitä, että tapahtumapaikka on avaruusasema, on sinänsä hyvä.
- goreh
Hyllystä löytyy dvd:nä kaikki osat UK julkaisuna. en ole toviin katsonut eli en muista niistä mitään. Vois katsoa joku päivä putkeen.
- Elsa-Pekka
Nämä nakertajat ovat lentää avaruusaluksella.
- KAUHUFANI
ONKO ESITETTY SUOMEN TEEVEESSÄ
- Elsa-Pekka
Elonetin mukaan ensimmäinen osa on esitetty vain kerran, kolmosella vuonna 1992. Kolmosen ja nelosen tuli lainattua R-kioskilta 1990-luvulla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1676444Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv982979Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1021835Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am441554Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko101266Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m81144- 131137
- 511087
- 171040
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751023