Putinin Tiktokarmeija Ukrainassa

Tsetseenit,,,ihan hupiukkoja.Tekevät lavastetuista tilanteista propaganda videoita,,siviilirakennusten seiniä ammuskelevat ja tepastelevat kopavana puhtaissa asusteissaa.Noista on tosi taistelijat kaukana.
Mariupolissa nuo majailee.Eikö tosiaan saisi tykistökeskitystä noitten pesäpaikkaan?
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kalenterin mukaan ovat kyllä nyt ramadanin vietossa. Tai ainakin pitäisi olla.

Täytyy Putinin itsensä ottaa kivääri käteen ja kaksi vuotta vanhat kenttämuonat ja lähteä Donetskin rintamalle.

Äänestä

Toivottavasti risuparroile saadaan kranaattikeskitys kun ovat ramadanin vietossa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tsetseenit,,,ihan hupiukkoja.Tekevät lavastetuista tilanteista propaganda videoita,,siviilirakennusten seiniä ammuskelevat ja tepastelevat kopavana puhtaissa asusteissaa.Noista on tosi taistelijat kaukana.
Mariupolissa nuo majailee.Eikö tosiaan saisi tykistökeskitystä noitten pesäpaikkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu