Hei, sinä siellä jolla on mahdollisuus alkaa järjestämään esim. 1xkuukaudessa jossain kylpylässä naturismi viikonloppuja tai päiviä olis kyllä cool. Sellaisia missä uima asu on kielletty eikä vaihtoehtona. Kaikki saunat ja altaat käytössä.
Nudismi kylpylä - järjestäkää joku
8
2330
Vastaukset
- Anonyymi
Suomessa ei osata tuotteistaa tätä. Ehkä meidän suhde alastomuuteen on hieman nurinkurinen tai ahdasmielinen. Saunassa pitää olla alasti perinteiden vuoksi, mutta muuten on tuomittavaa.
- Anonyymi
Näitähän oli joskus, mutta sitten loppuivat.
- Anonyymi
Kanelia päälle
- Anonyymi
Mulla on täällä kontulan kupeessa joka päivä alastonkylpylaä1-2 naiselle. Teretulemast. M65
- Anonyymi
Hei, sinä aloittaja. Oletko miettinyt, paljonko maksaa vuokrata kylpylä viikonlopuksi yksityiskäyttöön plus järjestää siellä tapahtuma (suunnittelu, markkinointi/tiedotus, järjestyksenvalvonta, ruoat, lipunmyynti, ohjelma, vakuutukset jne.)? Ja paljonko vastaavasti on odotettavissa tuloja? Tässä tapahtumia odotellessa voit vaikka tehdä em. laskelmat ja postata ne tänne, niin katsotaan kuinka realistiselta näyttää.
- Anonyymi
Missä viipyy laskelmat?
- Anonyymi
Haluan
- Anonyymi
Joo
Ketjusta on poistettu 54 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1742618Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19747Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait220734Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678