USA on kutsunut"""diplomaattinsa"""pois Shanghaista. Syystä, että "korona"leviää kaupungissa kovaa vauhtia. Kukaan , eikä mikään taho ole ennen tätä jenkkien pakoa paennut "koronaa". Nyt usa ja sen "diplomaatit " paljastuivat "koronan" levittäjiksi. Onko jenkeillä tarkoitus levittää " kovempaa koronaa" ja siksi häipyät Kiinasta. Onko koko "korona " propaganda lännen demokraattien KEMIALLISTEN ASEIDEN KOKEILU.
Korona......MISTÄ SE TULEE ????????????
14
181
Vastaukset
- Anonyymi
Kemiallinen- bioloinenase?????? Kartoitus leviämisnopeudesta ym. on nyt menossa!!!!
- Anonyymi
Korona on huijaus joka ei liity terveyteen.
Huijauksen uskomaton poerusteellisuus nähdään naamoilla olevissa maskeissa.
Biologinen sodankäynti on todellisuutta ja myös Ukrainasta paljastetut labrat oli valjastettu sodankäyntiä varten.- Anonyymi
Bidenin porukka on näissä labroissa mukana ….
- Anonyymi
Samaan aikaan tekopyhää puhetta toisaalla:
"Yhdysvallat julisti Intialle oikeuden muotoilla kantansa Ukrainan tilanteeseen
Yhdysvaltain ulkoministeri Anthony Blinken sanoi, että Washington tunnustaa Intian oikeuden muotoilla itsenäisesti kantansa Ukrainan tilanteeseen
...
Blinken korosti olevansa tyytyväinen Intian viranomaisten erittäin ankariin lausuntoihin Ukrainan siviilien kuolemasta ja vaatii riippumatonta tutkintaa asiasta.
Aiemmin hän puhui Ukrainan konfliktin aiheuttamasta uhasta elintarviketurvalle maailmassa. Blinken kutsui Venäjän erityistä sotilasoperaatiota Ukrainassa "hyökkäykseksi sääntöihin perustuvaa järjestystä vastaan", jota hän uskoo Yhdysvaltojen ja Intian noudattavan." - Anonyymi
Korona on juutilaisten, komujen, kapitalistien ja musujen salaliittoa.
- Anonyymi
Ja myös Kreml on salaliitossa mukana.
- Anonyymi
Väärä kysymys, next page please.
- Anonyymi
Venäjäkin voisi kutsua sotilastiedustelu-"diplomaattinsa" pois Maarianhaminasta ja konsulaatti kiinni. Heti.
Kestääkö lännen demokraatit , kantavatko vastuunsa, löytyykö vastuunkantajia, kun totuus naton "koronalla " tehdyistä ja edelleen jatkuvista kokeista tulee julkisuuteen. Ennenpitkää joku lenkki pettää, jolloin nämä kemiallisilla aseilla leikkivät lännen demokraatit ovat vapaata riistaa.
- Anonyymi
Putler teki hyökkäyssodallaan emämunauksen. Nosti Venäjä-vihan huippuunsa ja ajaa Suomen Natoon. Putler jää historiaan sotahulluna luuserina.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Putler teki hyökkäyssodallaan emämunauksen. Nosti Venäjä-vihan huippuunsa ja ajaa Suomen Natoon. Putler jää historiaan sotahulluna luuserina.
Putin on NATO:n kätyri
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Putin on NATO:n kätyri
Sinulla on persereikå suun paikalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinulla on persereikå suun paikalla.
Venäjä on maapallon peräreikä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinulla on persereikå suun paikalla.
Venäläiset maahantunkeutuneet vellihousut ovat hätää kärsimässä, kun vastassa ovat Ukrainan patrioottiset MIÄHET. Ukrainalaiset mummotkin ovat kovempia kuin Venäjän sotahomppelit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain36912370Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2575414Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2153947Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2002655Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov151992Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191834Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167900Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!271862No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74782Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59736