Laki antaa tähän luvan. Putin on lokakuussa 70 v.
Putin valitaan vielä 2046 presidentiksi
11
69
Vastaukset
- Anonyymi
Oli 2036
- Anonyymi
Palsamoitu Putin sotakirves kädessä kelpaa hyvin putistanilaisille presidentiksi.
Uraaa, huutaa suu, tyhjä vatsa ja joukkohaudan kaivaja. - Anonyymi
Ei taatusti valita, voipi olla ettei näe edes 70-v päiväänsä ja se olisi maailmalle erittäin siunauksellista.
- Anonyymi
Kunpa Eikka Uusitupa Lehtimäeltä vielä eläisi niin voisi mennä pyytämään jatkamaan..
- Anonyymi
Kyllä Putin voi olla presidentti seuraavat 1000v, lakia vaan muutetaan. Onhan hän nytkin myöntänyt olevansa syyntakeeton hankkimalla itselleen ja perheelleen syytesuojan.
- Anonyymi
Saattaa olla että armeija ottaa vallan, tai yksittäinen sotamies Vasili ottaa homman omiin käsiinsä, ellei sitten tuo tapata kenraaleja tarkoituksellisesti Ukrainassa.
- Anonyymi
Seuraavan kenraalin ampujat jo omat takaapäin.
- Anonyymi
Uusi Putin voi olla jo virassa. haulla Jäniksen vuosi Kekkonen, löydätte vastauksen.
- Anonyymi
Jos hänen Mustanmeren hoitokotinsa puutarhaa voi vielä kutsua Venäjäksi.
- Anonyymi
Venäjää ei ole olemassa enää 2036....
- Anonyymi
..Vaan Neuvostoliitto is back!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofian ökyilyt on loppu
Miksiköhän Sofian instassa on ollut viime aikoina niin kovin hiljaista? Liittyykö syy kenties piriparin eroon? Sofia joutui muuttamaan ex-hoitonsa sis2574988Syystäkin ollut kirjoittamatta
Mutta minun silmissäni olet kulutettu, käytetty, pilattu ja raiskattu jätteeksi. Kyllä moni sinua mielellään hässisi, mutta ei sinusta ihmistä rinnall3062153Nato-ovi pysyy kiinni Suomelta.
Usa ei puutu Suomen ja Turkin väliseen kiistaan, joten menee vuosia Nato-oven repimiseen ja voi olla että sisään ovesta ei koskaan päästäkään. https:/4421831Stefan Thermanin käräjät on 16/6. On jännät ajat miehellä edessään.
Neljä syytettä on nyt edessä, laittomasta uhkailusta liikenneturvallisuuden vaarantamisesta törkeästä kotirauhan rikkomisesta ja ampuma-aserikoksesta761146Mitä kummaa tapahtui, että Suomalaiset yhtäkkiä Natoon haluaisivat?
Ulkomailla ihmetellään, "mikä teihin rauhanomaisiin suomalaisiin oikein meni kun, yht'äkkiä sotahulluiksi muutuitte"? Erittäin hyvä kysymys joka pitäi5681093Nytkö se taas alkaa - apinarokko ja rokotuspainostus
Valmistautukaa concoy väki. Wef ja muut globalistit eivät saaneet koronalla tarpeeksi kiusattua ihmisiä. Nyt pukkaa kuitenkin taas uutta riesaa: htt211974- 60944
No niin.. nyt ihan vakavasti..
Haluisitko mies nähdä ja jutella ihan oikeasti? Kun mä haluisin.. voisitko antaa jonkun vihjeen. Tiedän että oot täällä, mut en tiedä että miksi sä tä55836- 37827
Ajatus on nähdessä
Jutella ja sopia ajankanssa keskustelu edes kerran, selkiyttäisi asioita. Vain kasvotusten, vain sinulle. Katoamalla päätät toisin, oletko ihan varma51736