Lakkolaisille Rynkky turvaksi

Ja sitten vaikka kertakäyttö aseita vaikka Nato haukkojen kesälomara leikkauksien vuoksi. Orpon ohta.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rytkönen on sotamaalauksessa muuta ei tarvita. Linnutkin pelkää sitä.
Koppelo oli tullut keikisteleen vierellelln, luuli kukoksi Riikkaa, kun niin soidinmaalaus päällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja sitten vaikka kertakäyttö aseita vaikka Nato haukkojen kesälomara leikkauksien vuoksi. Orpon ohta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu