Puuhastelee lakia, jolla ihmiset määrätään pakkotyöhön. PAKKOlakia laativat Rotta-politiikot korottavat omia "palkkojaan" ja verottomia kulukorvauksia (((((((autot, matkat, asunnot ym. NÄMÄ KAIKKI VEROTTOMINA)))))) näitä nostetaan täysin röyhkeästi sikamailla summilla . Rotta-politiikkojen "ansiot" ovat lähes kymmenkertaiset sairaanhoitajien palkkoihin verrattuna... EU-meppi saa noin 350 euron verottoman päivärahan joka päivältä. Se tekee VEROTTOMANA noin 100tuhatta euroa "palkan lisäksi".
Vastaukset 2
- Anonyymi
Oikeusvaltiossa kunnioitetaan silleesti ihmisoikeuksia, ettei ei anneta sairaiden kuolla turhaan, koska henkilökunta lakkoilee. Yhteiskunnassa on muitakin toimintoja, joiden jatkuvuus turvataan kaikissa olosuhteissa. Jos tämä ei sovi, ei pidä hakeutua alalle.
- Anonyymi
Tuosta ei ole pelkoa. Lainsäädäntö on ajan tasalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791329
- 851236
- 96977
- 48813
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83599Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä29516Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111510Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44478Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33465