Mitä ihmettä? Seksisaitti.net on maahanmuuttajataustaisten niorukaisten keskustelupalsta!
Seksisaitti.net MAMUJEN keskustelupalsta!
14
1392
Vastaukset
- Anonyymi
Niinhän se on. Kuten ylilautakin.
- Anonyymi
Hulluksi maailma mennyt! Kaikki ne partasuuprofiilikuvat ja oudot nimimerkit on mamuja! Boomeriviittaukset allekirjoituksissa. Osa varmasti alaikäisiäkin siellä. Mamuforkka!Ihan naurettavaa jo!
- Anonyymi
Kääkö katteeks toiset saa sinä et reppana
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kääkö katteeks toiset saa sinä et reppana
Enpä usko että yksikään niistä mamupojista on naisen värkkiä livenä edes nähnyt.
- Anonyymi
Saman pistänyt merkille. Ei jatkoon. Siellä Itäkeskuksen ganstaräppärit mellastaa. Se on kun omassa kulttuurissa seksi kielletty ennen avioliittoa niin tässä tulos.
- Anonyymi
Ainakin "azazello" on joku muslimien tarujumala.
- Anonyymi
Karmea sivusto.
- Anonyymi
Seksisaitti.net ja Seksitreffit ovat Mr. Lotharin ylläpitämiä ja omistamia sivustoja. Ettekö tienneet tätä.
Kyseiset saitit ovat hänen omistuksessaan ja siksi kummallakin sivustolla mainostetaan vain tiettyjä naisia. - Anonyymi
Lotikka jäi vihdoin kiinni touhuistaan!
- Anonyymi
löytyskö sieltä isoa mustaa panemaan miestä peppuun
- Anonyymi
Painu Tammelan torille ostamaan Tapolan mustaa makkaraa ja tunge se perseesees homppeli
- Anonyymi
Laitapa aloittaja linkkiä johonkin sellaiseen keskusteluun siellä, josta tuota -taustaisuus ilmenee. Kun siis itse en ihan äkkiä löytänyt.
ps. Kiitos vinkistä, en tuolla ennen ollut käynyt. - Anonyymi
Mamuja siellä mamuja täällä! Nyt ne on vallanneet Suomen paritussaititkin! Kiitos Lotikan!
- Anonyymi
Höpö höpö
Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2994830Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353085Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k543012Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn321575Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271252- 471209
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.121042Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu781021Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu581001Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52999