Miksi tälle kaverille ei ole edunvalvontaa laitettu? On 4 miljoonaa velkaa! Miettikääpä nyt! Jos sinulla on pieni kehitysvamma ja vaikka 50-500 velkaa, niin SAMANTIEN edunvalvonta. Mutta tämä kaveri joka on töissä mutta 4 muljoonan veloissa, niin ei laiteta edunvalvontaan. Miksi kehitysvammasia sorretaan tässä asiassa?
Jetro velkaa
Anonyymi
1
314
Vastaukset
- Anonyymi
Sama myös monen muun normaalin veloissa olevan kohdalla. Ei edunvalvontaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1331363
- 1011054
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89954Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25947Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat308832- 99803
- 37683
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56648Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140603