Selostuksessa tulee kohta, ilmaston lämpeneminen voi muuttaa tämänkin. Patistus alkaa riittää.
Ootteko huomanneet että jokaisen ylen luontoohjelman
16
60
Vastaukset
- Anonyymi
Ihmisiä pelootellaan.
- Anonyymi
Useammassa mainitaan tuo muutos ainakin viiteen kertaan!
- Anonyymi
Ei sentään evoluutiotaruun vannnoteta uskomaan..voi voi,
- Anonyymi
Tottahan se ilmaston lämpeneminen on, ei siitä pääse ohi. En minä ole huomannut laskea niiden mainintojen määrä, kun ovat ihan arkista tietoa.
- Anonyymi
Paskanhajuista kuvottavaa aivopesua. Heidän kuuluu näyttää eläimiä ilman ällöttäviä mielipide hupakoimistaan.
- Anonyymi
Kylmäähän tässä on piisannut .
- Anonyymi
Ilmasto kylmenee.
- Anonyymi
En seuraa Yleä, sillä kaikki aikani menee ilmastonmutoksen torjuntaan. Sohvaperuna.
- Anonyymi
Tuputus kääntyy itseään vastaan.
- Anonyymi
Noiden ohjelmien lopussa se ainakin aina mainitaan hyvin tunteikkaasti.
- Anonyymi
Aivopesua
- Anonyymi
Kannattaa hankkia tietoa ja miettiä miten sopeudutaan. Miten vähentää turhaa kulutusta. Miten säästää jotain tulevillekin sukupolville. Mutta ihan hyvällä. Kauhea ahdistus ja kieltäminen eivät auta ketään.
- Anonyymi
Jos se ilmasto kuitenkin lämpenee ja tämä ihmisten toimista johtuvaa niin lupaatteko mennä kaulakiikkuun pelastaaksenne maaailman ja myöntääksenne erheenne? Vastuu yleensä pitää kantaa.
Veikkaan kuitenkin teidän löytävän seuraavan aiheen mistä itkeä ja narista.
Narisijoiden ykkösaiheet: ilmaston lämpeneminen, korona rokote, nato jäsenyys, maahanmuuttajat tulee, porvarit vie kaiken.
Hankkikaa perhana elämä😬🤮 26.04.2022 17:14
"Ootteko huomanneet että jokaisen"
Ilmaston muutos on totta samoin kuten saastuminen!
Se että ilmasto lämpenee ja saastuu kuuluu evoluutioon.
Napajäät sulaa. Ihmisten elimistöistä on löydetty muovia?
Samoin makea vesi tulee loppumaan.
Padot sortuvat ja mutavyöryt ja tsunamit
tappavat miljoonia!
Kaikki saarivaltiot tulevat hukkumaan.
Sen ennusti jo aikoinaan Pentti Linkola.
Täällä vaan huudetaan HUUHAA iskulauseita.
Itse en sääli itseäni mutta LapseLapsistani olen huolissani.- Anonyymi
70 luvulla pelättiin ilmaston kylmenemistä. Saa nähdä milloin tämä pelottelu kääntyy samaan.
- Anonyymi
Olen innplla odottanut ilmadton lämpenemistä mutta taitaa aika loppua ennen. Nytkin on niin kylmä perk.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.813918Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j973287Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1202579Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.1831817Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.201754Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m761580Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä931568- 1081489
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11281- 551123