Varsinainen sankari siis kyseessä. Sai ansionsa mukaan kuonoonsa ja huolella.
Seiskan sivuilla vantaalainen koulukiusaaja sai viidesti turpaansa
Anonyymi
2
116
Vastaukset
- Anonyymi
Valehtelet. Sä sait daijuun kiusaajalta. Se sua sapettaa.
- Anonyymi
Etkä onneton osannut edes löytää juttua, mistä hyvin kävi selväksi, että koulukiusaaja sai köniinsä oikein perusteellisesti.
Valitettavasti oikeus pani hyökkäyksen kohteeksi joutuneen korvausvastuuseen.
Ei sovi alkuunkaan oikeustajuuni!!!
Hyökkäjän olisi pitänyt kärsiä vahingot 100% itse!!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437447
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543713Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu483573- 623328
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/523140- 513024
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod352835Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302484IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1961925- 471551