Tosimies syö lihaa, koska se on paremman makuista
https://www.iltalehti.fi/ruoka-artikkelit/a/bc136a79-eff4-4d4b-931d-da7371182a9a
Jyrkkä ei kasvispizzaille
11
81
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä kasvispizzakin voi olla hyvää, jos se on hyvin tehty ja maustettu. Tosin pakasteena kasvispizzat eivät yleensä ole hyviä. Itse tehtynä on toista. 🍕
- Anonyymi
Kasvikset on jäniksille ja homoile
- Anonyymi
Mä en ole jänis enkä homo, mutta kyllä kasvispizza silti maistuu. Riippuu miten se on valmistettu.
- Anonyymi
Kasvispizzaa ei syö muut kuin ituhipit ja ruohonjyrsiät.
- Anonyymi
Kasvispizza mozzarellalla, tomaatilla, punasipulilla, kesäkurpitsalla, njam!
- Anonyymi
Siihen kun vielä kinkkua ja tonnikalaa ja ehkä meetwurstia...
- Anonyymi
Onko mitään säälittävämpää kuin joku rasvamaksa ylipainoinen "rillimestari, jonka viimeinen oljenkorsi olla "mies" on joku f*king tarjousbroilrri tai roiskeläppäpizza. Voi Jeesus! Jos et ole "miehuutesi" sortuu jos lopetat lihansyönnin, niin etpä ole kaksinen mies nytkään.
- Anonyymi
Kukaan ei viitsi katsella noita ruohoja mussuttavia oljenkorsia.
- Anonyymi
Aivan naurettavaa vinkumista. Ruoka on proteeiinia, hiilhydraattia, rasvaa, vitamiineja, kivennäisaineita, kuitua yms. Kemiaa ja biologiaa, turha sitä on tunteella kuoruttaa.
Ruokin puolisoani muutaman kuukauden ajan mauhalaukkuun vievän letkun kautta nestemäisellä apteekista ostettavalla ravinnolla, kun sairaus vei tilapäisesti kyvyn niellä. Luin tuoteselosteen, ei ollut lihaa. Saattoi olla tauriinia lisättynä, en muista tarkkaan. Tosimiehet eivät syö pitsaa.
- Anonyymi
Tosimies syö läskisoossia joka päivä,,,
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746294MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415358Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.594233NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734092Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653860Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691147- 48913
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791- 55758