Esplanadin kaahaaja 33 tason vapaamuurariko ja...

Ja muka poliisi on muka vapauttanut tyypin kun vapaamuurarit eli ylemmällä tasolla satanistit ovat järjestäneet vapautuksen.
Tämmöinen huhu kiertää.Tämä ei kai pidä paikkaansa vai mitä luulette kansalaiset.

6

430

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Slogan oli ”Harkittuja päätöksiä.”

    • Anonyymi

      Juu, niitähän sen täytyy olla. Pyhänhengen vaikutuksen alaisena ja saatana tuli esille, naamiot on riisuttu.
      Se, että puhutaan, ettei teko ole tahallinen.....hiii.....hiiii....ha....haaaa....... mitä se muutakaan.
      On aivan turha peitellä tekoja 80 prosenttia suomalaisista pyhähenki johtaa, ei se johda, ellei olisi tahallista. Että pyhänhengen vaikutus tekee tahattomaksi ja syyntakeettomaksi. Yksittäistapauksiahan, oli pyhänhengen vaikutus tai ei, kun kaahaillaan.

    • Anonyymi

      Vapautuksen järjestävät uskikset, olihan tämä kaahari ihan normi tapaus eli uskis. Samanlaista on uskisten touhu kaikkialla maailmassa, riippumatta siitä, minkä väriseen tonttu-ukkoon uskovat.

      Vrt. Yhdysvalloissa yksi uskovainen nainen halusi varmistaa, että on oman tonttu-ukkonsa suosikki. Ajoi autollaan päin vastaantulijaa. Vastaantulija kuoli ja uskis oli onnensa kukkuloilla - olen uskis ja parempi kuin muut. Sehän on sanomattakin selvää, että noita vähempiarvoisia saa tappaa, jos ei vät usko oikeanväriseen tonttu-ukkoon.

    • Anonyymi

      Huomaatteko miten nämä sivut suljetaan missä kerrotaan siitä kaaharista..Loossin porukka pitää huolen omistaan..

      • Kyllä...


    • Saatanan ykkösnyrkki vapaamuurarien lahko on jokapuolella.
      Kauppiaita..rikkaita..osakkeenomistajia..opettajia...
      Eräänä päivänä heille kaikille tulee karmea tilanne esiin.
      Eivät vain moni vielä tajua.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      48
      930
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      15
      798
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      497
      769
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      46
      687
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      41
      624
    6. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      586
    7. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      35
      563
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      170
      528
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      520
    10. Mitä haluaisit kysyä tänään

      Kaivatultasi? Anna jokin tunniste itsestäni tai hänestä.
      Ikävä
      44
      470
    Aihe