Voisiko joku järjestää tuolle mentaalihoitoa tai työpaikan?
Tällä palstalla yksi täysin seonnut (työtön?) putinisti, joka spämmää sarjana samoja avauksia
18
148
Vastaukset
- Anonyymi
Suattaahan se olla Pietarin röllitehtaan palkkalistoilla.
- Anonyymi
Jep, samoin kuin lännen oma trolli. Mutta antaa trollien öyhöttää keskenään, pilalla keskustelu on jo täällä.
- Anonyymi
Aki vauhdissa
- Anonyymi
Joku Aleksandr siis.
- Anonyymi
Jos meinaat sitä äärioikeistosta jauhavaa, niin en ole ihan varma, onko kyseessä edes palkkatrolli, kuten jotkut tässä veikkaavat. Kerran seurasin huvikseni hänen linkityksiään omiin teksteihinsä niin pitkälle kuin linkkejä riitti, ja päädyin vuoden 2015 aikana tehtyihin kirjoituksiin. Silloinkin sävy oli kyllä ylenmääräisen kiihkeä, mutta jutuissa oli sentään jotain järkeäkin mm. työttömien kohteluun liittyen. Sen jälkeen on mennyt teksti aina vain harhaisemmaksi, ja alkanut toistaa itseään. Eli kirjoittelun syyt tuntuvat olevan ns. sisäsyntyiset.
Mielenkiintoinen kehityskulku kyllä. Mitähän ihmettä saa tapahtua, että tuollainen katkeroitunut vassari (jollaisena tyyppi näyttäytyi vuonna 2015) luisuu sellaiseksi, että nykyään jo Li Anderssonkin on muka äärioikeistonatsi?- Anonyymi
Palkkaa tuo tuskin saa keneltäkään. Se lienee joku elämän runtelema syrjäytynyt työtön, joka on seonnut ja alkanut hautoa äärioikeistolaisia ajatuksia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palkkaa tuo tuskin saa keneltäkään. Se lienee joku elämän runtelema syrjäytynyt työtön, joka on seonnut ja alkanut hautoa äärioikeistolaisia ajatuksia.
Siis Persu?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siis Persu?
Taitaa olla joku VKK:lainen nykyään. Tai muuten vaan sekoboltsi.
- Anonyymi
Pietarin trollilla on työpaikka.
- Anonyymi
Saattaa olla Janus Putkonen. Se käy ainaki kuumana tän asian kanssa
- Anonyymi
Sekoaahan sitä lopullisesti kun fantasiat törmäävät saastaiseen todellisuuteen Venäjästä.
- Anonyymi
Sotaa koronaa pelkääviä on ainankin 24.fi keskustelussa. Purkavat pelkojansa uhittelemalla pelkäämäänsä kohdetta.
- Anonyymi
Botox putsinin asialla.
- Anonyymi
Asia varmistettu, on Janus. Mainitsi kommentissaan kuinka koronapiikki on vienyt aivosolut. Pakko olla hän
- Anonyymi
njet njet kuulepas suhna reppana sjiellä emme ole tjyöttömiä kreml maksaa meille nykyään hjyvää palkkaa
русский друг - Anonyymi
Eikös janus vois ton pelleilyn lopettaa ja palata Suomeen? Anna venäläisten hoitaa sotkunsa
- Anonyymi
Tolla samalla energialla varmasti saisit töitä mutta mieli täytyy hoitaa ensin kuntoon ja unohtaa Putin.
- Anonyymi
Onko olemassa yhtäkään sivustoa missä voisi keskustella järkevästi, missä saisi olla mielipiteitäkin ilman että jomman kumman puolen trolli käy välittömästi kiinni kynsin ja hampain?
Täällä internetin viemärissä kun ei osata antaa bannejakaan kuin enintään asiallisille kirjoittajille siksi koko netin pahin ihmissaasta on kerääntynyt aikojen saatossa tänne.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofian ökyilyt on loppu
Miksiköhän Sofian instassa on ollut viime aikoina niin kovin hiljaista? Liittyykö syy kenties piriparin eroon? Sofia joutui muuttamaan ex-hoitonsa sis2574988Syystäkin ollut kirjoittamatta
Mutta minun silmissäni olet kulutettu, käytetty, pilattu ja raiskattu jätteeksi. Kyllä moni sinua mielellään hässisi, mutta ei sinusta ihmistä rinnall3062153Nato-ovi pysyy kiinni Suomelta.
Usa ei puutu Suomen ja Turkin väliseen kiistaan, joten menee vuosia Nato-oven repimiseen ja voi olla että sisään ovesta ei koskaan päästäkään. https:/4421831Stefan Thermanin käräjät on 16/6. On jännät ajat miehellä edessään.
Neljä syytettä on nyt edessä, laittomasta uhkailusta liikenneturvallisuuden vaarantamisesta törkeästä kotirauhan rikkomisesta ja ampuma-aserikoksesta761146Mitä kummaa tapahtui, että Suomalaiset yhtäkkiä Natoon haluaisivat?
Ulkomailla ihmetellään, "mikä teihin rauhanomaisiin suomalaisiin oikein meni kun, yht'äkkiä sotahulluiksi muutuitte"? Erittäin hyvä kysymys joka pitäi5681093Nytkö se taas alkaa - apinarokko ja rokotuspainostus
Valmistautukaa concoy väki. Wef ja muut globalistit eivät saaneet koronalla tarpeeksi kiusattua ihmisiä. Nyt pukkaa kuitenkin taas uutta riesaa: htt211974- 60944
No niin.. nyt ihan vakavasti..
Haluisitko mies nähdä ja jutella ihan oikeasti? Kun mä haluisin.. voisitko antaa jonkun vihjeen. Tiedän että oot täällä, mut en tiedä että miksi sä tä55836- 37827
Ajatus on nähdessä
Jutella ja sopia ajankanssa keskustelu edes kerran, selkiyttäisi asioita. Vain kasvotusten, vain sinulle. Katoamalla päätät toisin, oletko ihan varma51736