No niin Sanna

Anonyymi

Nyt nähdään mitä tule, kun venäläisten annetaan huseerata Suomessa. Valheet kasvat ja ihmisten mieli pahoittuu ja suhtautuminen Suomen venäläis väistöön kovenee. Ei mene kauan, kun jollakin menee ylihilseen.

2

104

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aina kun kielitaidoton Kassatyttö avaa EU:ssa suunsa tarkoittaa se Suomelle miljardien lahjoitusta EU:lle ja SDP kehuu Tuppuraisen johdolla kuinka hienosti menee!

      Tytti (ei saa asettaa omaa kansaa edelle, vaan aina pitää rahoitta rikkaita EU-maita) alkaa myös jo tajuta, että kiire on järkätä itselle mukava virka, koska Suomen vaaleissa tulee eduskunnasta kenkää!

      Kuinka saatanan tyhminä viherkommaridemarit voivat Suomen kansaa pitää?
      Suomi ottaa viherkommarihallituksen johdolla miljardeja lisää velkaa koko ajan ja laskun maksavat työssäkäyvät suomalaiset.

      Maturaiskaajat jatkava loikoiluaan, koska SDP, Vihreät, RKP ja Vasemmistoliitto rakastavat heitä!

      • Anonyymi

        Suomen kansa on valinnut eduskunnan ja hallitus on muodostettu enemmistöstä.
        Suomassa naisia pidetään yhdenvertaisina miesten kanssa ( vaikka jollakin olisi tätä halveksittua kassatyöntekijänä oloa).
        Ja usko tai älä, Suomi on pienimpiä nettomaksajia EU:ssa, kun muilla menee huonommin mm. Unkarissa ja Puolassa, me oltiin nettosaajia silloin kun liityttiin.

        Suomen kansa taitaa olla tyhmää, pitäiskö vaihtaa kokonaan?
        Lisätään maahanmuuttoa niin saadaan uutta verta ja ajatusta


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      109
      4276
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      78
      3496
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      82
      3333
    4. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      25
      3239
    5. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3232
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      72
      2916
    7. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2790
    8. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      64
      2787
    9. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2559
    10. Autolla törmäilijä

      Kuka törmäili yläkouluikäiseen pyöräilijään?
      Jämsä
      9
      2442
    Aihe