Kyllä tuo viimeinen puhe kertoo sen.Elää jossain vanhoissa harhoissa ..
Vaarallinen tilanne maailmalle
Putella on skitsofrenia
6
96
Vastaukset
- Anonyymi
Hänellä on rosvopäällikön moraali.
- Anonyymi
Tuollaisenaan siirrettävä Madame aTussaudin vahakabinettiin.viimeinenkin järjen valo sammunut
- Anonyymi
Venäjän mukaan ruotsalaiskirjailija Astrid Lindgren oli natsi, koska hän oli kirjoittanut päiväkirjaansa "pelkäävänsä enemmän Stalinia kuin Hitleriä".
- Anonyymi
Entä bidee-suihku? Ai niin sehän on vaan seniili, mut niin ihku.
- Anonyymi
Ihan sama mikä Putin on. Sillä on kaarti tukenaan, kaikki entisen Neuvostoliiton hämärämiehet, silovikit, joiden mielestä Venäjän Imperiumi on yhtä kuin he ja kansa on heitä varten. Hallitsevat pelolla ja viis veisaavat kansalaisistaan.
Jos olis mahdollista sanoa, sanoisin, ei kiitos! - Anonyymi
Putin tulee sijoittaa Mielisairaalaan Pakkohoitoon lopuksi elämäänsä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353