Ei taitaisi 4000 eurolla irrota kaupasta, ehkä lähempänä 30 000 euroa
https://www.is.fi/autot/art-2000008806061.html
Paljon tämä auto maksaisi Suomessa?
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Varmaankin niin ja sakkoa päälle ja hyppyytysrä konttorista toiseen ja nettisivuille jossa on käyttökatkos. Sitten muutama puhelinsoitto. 6kk odotusaika ja verot.
- Anonyymi
Tuo ei normaalien autojen kolaritestejä luultavasti läpäise, joten tuskin edes pääsee markkinoille. Mutta mopoautona sitä voidaan ehkä myydä, kun laitetaan tuohon nopeusrajoitin. Auto on erittäin tehoton muutenkin, lähempänä teholtaan mopoautoa kuin normaalia autoa.
- Anonyymi
Eipä se muutenkaan taida suomalaisia napata muutaman kolmenkymmenen kilowatin moottorilla ja liekö tuossa mitään lämmityslaitteitakaan.
- Anonyymi
Vai Auto tuolla kun jysäyttää Suomalaiseen routamonttuun niin mitä jää jäljelle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Onko sinulla nainen sen miehen kanssa ihan älytön juttu?
Vai mitä se tämä kaikki teidän pelinne täällä oikein on? Jospa se on vain sellaista kevyttä ja ohimenevää ihastumista..? Taitaa olla. Niin minä nyt vä1372306Oho! Susanna Laine Puoli seiskassa: "Kuinka outoo..." - Anniina Valtoselta suloinen viesti
Herttaista meininkiä Susanna ja Anniina! Kunnon naisenergiaa ja toisen tsemppaamista! Susanna Laine on juontaja ja näyttelijä, joka juonsi Puoli seit122012- 641230
Lopullinen varmistus. Suomi ja Ruotsi eivät liity Natoon
Suomen ja Ruotsin liittyminen Natoon on estetty Erdoganin toimesta: https://www.is.fi/politiikka/art-2000008826412.html Tämä on pieni askel Erdogani4051117Karmeita juttuja tapahtuu
Pyöräilijä kuoli törmättyään betoniporsaaseen alikulkutunnelissa Kankaanpäässä – Tunneli oli pimeä, koska edellisyönä oli alkanut ”kesäsammutus”.35937Taidat mies olla sellainen
että minne menetkin,saat naiset ihastumaan itseesi.....vähän luulen,että useampi nainen on jäänyt kiinni sinuun....olet lempeä ja itsevarma,hymyilet j34929Rantis vähän pyöristynyt?
Nikosta nyt tänään julkaistut kuvat näyttävät hänen olevan varsin hyvävointisen näköinen. Syyttäjähän ei vaadi hänelle lisää vankeutta tästä toisen s72875188 - 8 oli Natoäänestyksen tulos eduskunnassa
Nytkö sitten pulinat pois, kun on kansan(edustajat) puhuneet. Poissa oli 3 kansanedustajaa.422873Miksi syntymättömien lasten oikeutta elämään puolustavat saamme kurat niskaamme?
😏 Eikö yhteiskunnan tule puolustaa sen heikoimpia ja seuraavaa sukupolvea joka tilanteessa?483850Älä luovuta vielä
jos vaan tykkäät. Otan yhteyttä jossain vaiheessa (mieheen), jos tää ei muuten onnistu.51722