https://youtube.com/shorts/4jijrMONZns?feature=share
Jotain unohtui, pesukonevarkaat!
Toveriz, pesukone unohtui
3
139
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä juttu. Trolli Pietarissa lätissäsi vastaa
- Anonyymi
Sillä voi sitten äippä pestä peräkammaripoikien veriset vaatteet kun poika palaa pelaamaan pc pelejä ikuiseen köyhyyteen takaisin....sorrettuna.
- Anonyymi
Kyllä se ruumiin pesuksi menee, niitten nuorten sotilaitten osalta, joiden ruumiita ei polteta kentällä prikaatin kenttäkrematoriossa.
Kuljetuskapasiteetti vallatuilta alueilta kotiin Venäjälle on varattu varastetun tavaran kuljetukseen. Ei siihen ruumiit sovi.
Elävinä rintamalta palaavien osoite on leirit, joiden tehtävä on varmentaa, että ryöstösodan ja sotarikosten yksityiskohtaiset tiedot eivät leviä kansan joukkoon.
Näin Venäjällä jää pyykit pesemättä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721137
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37541Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215489Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45482- 49477