Juonipaljastuksia 2022 viikko 20

Anonyymi

Noel voittaa huoltajuus oikeusistunnossa. Elina ilmoittaa, että hän ei luovuta asian suhteen. Susulle Elina sanoo vihaisesti,että avaa silmät.

Joanna ilmoittaa Lasselle lähtevänsä Ranskaan interpoliin. Joanna valehtelee. Hän ei lähde Suomesta mihinkään. Poliisilla on salainen operaatio Matin murhaajan kiinni saamiseksi.

Joonatanin on pakko kertoa Ainolle Nellan,Miran ja Violan tilanteesta.

5

1023

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olipa Elinan näyttelijä osannut aidon tuntuisesti esittää tämänillan kohtauksen kun liikuttui Toivon saapumisesta oikeuteen.

      • Anonyymi

        Kyllä, meni tunteisiin. Minäkin 60-vuotias äijä vollotin.


    • Anonyymi

      no kyllä se elina varmaan saa toivon takaisin ja noel joutuu vankilaan ja siinä vaiheessa susu jää äityslomalle

    • Anonyymi

      Kyllähän sinne Intterpoliin pitäisi joku saada tilalle, kun Linda lähti sieltä yllättäen pois kertomatta varmaan asiasta kenellekään Lyonissa.

      Näin ne työsuhteet päättyvät ja alkavat Salkkareissa. "Tuu meille töihin" tai "Mä tuun teille töihin", ja asia on sillä kunnossa. Työsuhteen lopettaminen tapahtuu yhtä vaivattomasti ilman mitään irtisanomisaikaa tai muita asiaan kuuluvia juttuja, kuten esim. Marikan lähtö Delismosta osoitti.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      52
      4548
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      149
      4197
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      67
      3832
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      125
      3800
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      43
      3625
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      77
      3453
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      98
      3021
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2875
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2696
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      14
      2404
    Aihe