Mitä sanoo. Sinulle käy niin kuin Hitlerille
Niinistö soittaa kohta Putinille
9
102
Vastaukset
- Anonyymi
Niinistö kysyy putinilta, että ,,,ööö,,,,niin siis,,mitä sulla on päällä just nyt???
Mulla on stretsh bokserit,,,kin.
Minulla on vasen käsi ,,,ööö,,nyt,,,siellä,,kin. - Anonyymi
Ei kannattaisi, ensin mollaa puttea ja sittenkö tuli paha mieli? Saattaa olla ettei putte ota puhelua vastaan.
- Anonyymi
Se on erittäin todennäköistä, et putte possu on päättänyt mököttää nurkassa eikä puhu mitään.
- Anonyymi
Sale moi. Kuule ihan tuli tollanen juttu mieleen että voitasko me viritellä jotain yhteistyötä tai sillee. No tuo Ukraina. Okei, mut mä tajuun, että sellasta nyt vaan pääsee tapahtuu.
- Anonyymi
Sale on nöyrtyny, nyt on anteekspyynnön aika, nöyrää miestä on Sale. Turkki laittoi kapuloita rattaisiin 🤭
- Anonyymi
Sauli varmaan koittaa onkia, että mitkä kaupungit suomesta muutetaan tuhkaksi?
- Anonyymi
Nyt pitää laittaa Jari Kurri asialle niin se ostaa turkin puolustavan lausunnon koskien Ruotsin ja Suomen NATO hakemusta.
😇😇😇 - Anonyymi
Hoidetaan terroristikysymys ensin Turkin kanssa. Venäjän kanssa ei tule keskustella ennen kuin Suomella on ydinsuoja; Natossa tai ilman.
- Anonyymi
Soitti jo. Ensimmäinen lause oli Putinille. Oletko kuullut että Suomi haki Naton jäsenyyttä ?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oho! Susanna Laine Puoli seiskassa: "Kuinka outoo..." - Anniina Valtoselta suloinen viesti
Herttaista meininkiä Susanna ja Anniina! Kunnon naisenergiaa ja toisen tsemppaamista! Susanna Laine on juontaja ja näyttelijä, joka juonsi Puoli seit302988Onko sinulla nainen sen miehen kanssa ihan älytön juttu?
Vai mitä se tämä kaikki teidän pelinne täällä oikein on? Jospa se on vain sellaista kevyttä ja ohimenevää ihastumista..? Taitaa olla. Niin minä nyt vä1442982Lopullinen varmistus. Suomi ja Ruotsi eivät liity Natoon
Suomen ja Ruotsin liittyminen Natoon on estetty Erdoganin toimesta: https://www.is.fi/politiikka/art-2000008826412.html Tämä on pieni askel Erdogani5551961- 971780
Karmeita juttuja tapahtuu
Pyöräilijä kuoli törmättyään betoniporsaaseen alikulkutunnelissa Kankaanpäässä – Tunneli oli pimeä, koska edellisyönä oli alkanut ”kesäsammutus”.651298Taidat mies olla sellainen
että minne menetkin,saat naiset ihastumaan itseesi.....vähän luulen,että useampi nainen on jäänyt kiinni sinuun....olet lempeä ja itsevarma,hymyilet j661236Rantis vähän pyöristynyt?
Nikosta nyt tänään julkaistut kuvat näyttävät hänen olevan varsin hyvävointisen näköinen. Syyttäjähän ei vaadi hänelle lisää vankeutta tästä toisen s841140Miksi syntymättömien lasten oikeutta elämään puolustavat saamme kurat niskaamme?
😏 Eikö yhteiskunnan tule puolustaa sen heikoimpia ja seuraavaa sukupolvea joka tilanteessa?512998188 - 8 oli Natoäänestyksen tulos eduskunnassa
Nytkö sitten pulinat pois, kun on kansan(edustajat) puhuneet. Poissa oli 3 kansanedustajaa.430951Älä luovuta vielä
jos vaan tykkäät. Otan yhteyttä jossain vaiheessa (mieheen), jos tää ei muuten onnistu.51814