Tippa verta kotilaboratorion ( nuorille) levylle ja sitten kännykällä kuva näkymästä.
Näin helpppoa on tehdä veritutkimukset, siitä näkee piikkiproteiinin ja vaikka mitä. Muut hurraa, ihanaa kun joku lopulta tutkii.
Miksi denialistiblondi menee lääkäriin? Voidakseen kieltäytyä maskista ja voidakseen päivitellä " miten kauheesti siellä oli rokotettuja kohta ruumishuonrita täyttäviä."
Miksi aatteen denialistit jaksavat kertoa: " tuppaudun kaupassa aina mahdollisimman lähelle maskittomia, hauskaa, kun siirtyvät."
Näen ihan silmissäni vähän yksinkertaisen työttömän tai varhaiseläkeläisen, tupakalle haisevan nelikymppisen rouvan tai herran jolla ainoo ajatus on korona ja mvlehden artikkelit.
Somen veritutkijat
Anonyymi
1
105
Vastaukset 1
- Anonyymi
Miksi maskiton/ rokottamaton menee lääkäriin jos hänen mukaansa vain rokotetut sairastelee koko ajan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4051696- 1451101
- 871055
- 661046
- 94952
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku142802- 94731
- 45691
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50669En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57644