Venäjä yrittää päästä Putinista eroon ,olisko meidän päästävä lassemafiasta eroon muuten ollaan tuhon tiellä .
Kepuists eroon
Anonyymi
7731
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
paljon tärkeämpää olisi päästävä eroon tästä tyhjäpää naisten hallituksesta lopullisesti enennkuin se on tuhonnut kaiken hyvän maastamme ,tosin taitaa olla jo myöhäistä kun tuhonneeet jo suurimman osan maamme hyvinvoinnista ja kansan terveyshuollosta sekä turvallisuudesta ja taloudesta, rahat jaeltu ympäri mailmaa jos minnekin mafiosoille ja mutapäille ja rikollisjärjestöille ja isiksen kassaan mutta oma kansa senkuin kärsii ja käyhtyy hallituksen akkalauman naureskellessa tuhoa.
Poistivat kela korvauksen yksityisen hoidon puolella kaikki vaan nyt odottamaan julkiselle puolelle leikkauksiin pääsyä.
Yrittäkääs persut taas vähän rauhoittua, ei sitä tyhjää päätä kannata sen enempää täällä esitellä .
Keput hiljaa ja menkää oikersiin töihin eikä vaan maata .
Keput makaa ja toisiaan takaa, veroton polttoaine rakkorissa palaa eikä alvit kaan lompsassa paina... Uraa kepukommarit bussi vaalimaalle lähtee pian.
Mistä sellaasta verotonta polttoainetta saa ostaa?
Kauhajoki 12 409 kun se on ollut joskus 17000 uraa no kunhan saa tukia niin saa täyttää mukia.