Onko hovilta rahat loppu vai onko kyse pelkästä saamattomuudesta? Kun naisen naamasta puolet koostuu pelkästä leuasta niin normaalisti mennään plastiikkakirurgille ja sanotaan että laitappa pärstä kuosiin. Mutta ei. Tuollaisesta pitäisi tulla kuningatar. Ei tsiisus.
Siis eikö tuota prinsessa Victoriaa saada naamaleikkaukseen millään
Anonyymi
24148
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Vahva leuka ja vahva luonne. Ihan komea nainenhan Victoria on. Ei se mitään leikkauksia tarvii.
Jykeväleukainen nainen on no-no. Mutta juntille kelpaa mikä vaan!
Tuossa on myös yksi nyrkkeilyvastustajan toivekohde:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ac/JenniferAniston08TIFF.jpg
Jenniferissä ei ole ainakaan liikaa hevosta
sinulla on varmaan muumit märänneet korvienvälissä.
Me ihmiset olemme erinäköisiä, siitä meidät tunnistaa, se on osa persoonallisuutta. Itsensä hyväksyminen ei ole paha asia.
Minua surettaa enemmän nämä 'leikatut' nuorehkot naiset: ankkahuulet, hampaat, tekoripset, irtotukkaa ja pitkät kynnet ja vartalon muokkaukset siihen päälle...
Tuntuu että inhoavat itseään ja haluavat piiloutua samalla tavalla leikattujen ja muokattujen joukkoon. Varmaan niitä tekijöitä on niin vähän että kaikista tulee samannäköisiä.
joo nuorista naisista lähtee irti runsaasti irto-osia kuten kokonainen irtoperse
Ei pärjää Ridge Forresterin leuan rinnalla!!
Kaksoisleuka, perunanenä, persjalat, nekin puuttuu prinsessalta. Ei, emme alistu enää Ruotsin vallanalle. me kaipaamme vaan tummia Ukrainan kasakoita!
Kaunis nainen ja hienosti näkyvät kasvonpiirteet kertovat terveestä luustosta ja hyvästä perimästä. Niiden päälle voi sitten viritellä vaikka minklaista koristelua ja ehostusta. Mutta niin se on, mallimaailma sen tietää, että kauneus lähtee luustosta. Se joko on tai ei ole. Sitä ei voi hankkia.
Pääasia, ettei ole Hjallis Harkimon näköinen.
Jokainen nainen haluaisi itselleen Hjalliksen leuan 😁
Naiset harmittavat saamattomia miehiä.
Tuo on ollut aina arka asia Kaarle Kustaalle. Kun häneltä kysytään jotain Victoriaan liittyvää niin hän kääntää katseensa lattiaan ja yrittää nopeasti vaihtaa puheenaihetta.
Pistäpä aloittaja oma lärvisi esille. Katsotaan sitten, onko sulla jotain sanomista. - Nm. Hän ei ole törkyturpa
Kustaa saattaa myös ilmaista ärtymyksensä "satans trollegubba"
Toisten ulkonäkö vaivva silloin, kun itsellä on ulkonäöstä ongelmia. Sitä luulee, että omat viat peittyy, kun etsii ja keksii toisista vikoja.
Minä olen äärettömän tarkka ulkonäöstäni. Olen tehnyt useita pieniä kauneusleikkauksia kasvoihini ja vartaalooni ja olen sitä mieltä, että olen hyvin kaunis. Siksi ihmettelenkin tuota Victoriaa ja hänen passiivisuuttaan omaan ulkonäköönsä.
Näkyvä muutos olisi epäarvokasta. Hän on varmasti hyvä ja ihastuttava ihmisenä ja vaikka ilkuttiin tavisjuurista niin saattaahan olla että ranskalaisesta puolesta periytyy se tietty vahvaleukaisuus.
Vaikutat kauneuskirurgian aivopesemältä näkemyksinesi. Ei ihmisten keksimät kauneusihanteet ole mitään todellista ainoaa kauneutta.Se on rikkautta,että ihmiset ovat persoonallisen erinäköisiä.
Kauneuskirurgiaksi kutsuttu toiminta on bisnestä.Vuosikymmenien aikana mediassa on esitetty keinotekoisesti muokattuja ihmisiä ja pyritty muovaamaan ihmisten käsitystä muottiin mitä kauneus on. Kauneuskirurgialla on hyvin pitkä historia.Käsittääkseni monet "filmitähdet" jo vuosikymmeniä sitten eivät olleet luonnollisia vaan kauneuskirurgialla muokattuja tai hormoneilla ymv. Samoin meikkiteollisuus on bisnestä missä liikkuu isot rahavirrat.
Naiset on aivopesty tuhrimaan naamansa kaikenlaisilla värimönjillä ja kuvittelemaan että nyt ovat kauniita.
Ja voisi laihduttaa. Kauhea plösö.
Hanuri on siis ihan jäätävä.
Victoria on liikuttanut paljon jättiläis- mongoolileukaansa ahtaessaan kohtuuttomasti sisäänsä prinsessa-kakkua. Tynnyrin muoto on hänestä kaunista, ylensyönyt sika. Porsaan näköisenä mukavaa olla.
Haluaisinpa nähdä sinut. Puheesi ainakin ovat sikamaisia.
Niiden leukojen liikuttaminen vaatii paljon hevos-voimia