Eli laittakaa parhaita itsetyydytys vinkkejä tapoja paikkoja tai tarinoita!<33
Haluun kuulla parhaat itsetyydytys tavat
5
2666
Vastaukset
- Anonyymi
Suihku kun alhaalta tulee vettä työllä pimppi vain siihen vesi kohtaan ja ahh,lusikka toimii
- Anonyymi
Must parasta on vaan hieroa sormin klitorista niin kovaa kuin vaa lähtee. Omat sormet tuntuu parhaimmalta, paremmalta kuin lelut. Itseäni kiihottaa se että samalla levittelen häpyhuulia kunnolla auki ja otan lähi kuvia tai videota pillustani. Tai vaan kuvaan videolle kun runkkaan sormillani pillua. Näin saan voimakkaimmat orgasmit. Tykkään kyllä välillä tyydyttää itseäni tyynyllä. Tyyny jalkojen väliin ja nylkytät itteäs sitä tyynyä vasten. Tekee kans aika hyvää kun klitoris hankaa sitä tyynyä vasten.
- Anonyymi
Laita itsetyydytät whatsapp 0409320389 56v mies
- Anonyymi
Hieron klitorista sormin ja työnnän samalla pienen värisevän puikon peräaukkoon. Parasta on kuitenkin kun teen tämän jossain missä joku saattaa nähdä, mielellään jossain ulkona, mutta hädässä parvekekin käy. Tykkään kun joku mies katselee mua salaa.
- Anonyymi
Lihashuoltovasara. Sillä voi hakea sopivan taajuuden klitalle ja penikselle. Se on menoa!
Boonuksena se soveltuu myös pallien kurittamiseen. Tärinä pussin päälle kun mies sidottuna sänkyyn. Kannattaa vähän varoa, muuten miehen paikkoja särkee 3 päivää.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1433958Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3593064Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt142008Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101705Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41139Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar69975- 71974
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23851- 71839
- 44794