Helsinki city niminen musiikkivideo. Tämä kaverihan vaikuttaa kehitysvammaiselta. Normaali kova kaveri ei aseita heiluttele ja uhoa videolla tuollein. Vankilaan lähti 10vuodeksi ja varmasti oikea tuomio. Siellä kaveri saa niin pahasti selkään oikeilta rikollisilta että tuskin tulee enään takasin vapauteen.
Milan Jaff on ilmeisesti kehityvammainen? Katsoin videon
Anonyymi
29493
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Tiputtaa kurdish jabilla kaikki. Kohta lusilan neidot kumartavat uutta urhoaan.
Eikös ne passiteta mielentilatutkimukseen. Ei mene vankilaan vaan kalterein suljetulle osastolle.
Onko tuo sätkypelle sellainen sisäsiittoisen sekusliiton tuotos?
Siis serkusliiton!
Milan ottanut mallia Halla-ahosta. Eikö se Halla-ahokin niitä pyssyvideoita ole tehnyt ja vihaa lietsonut!
Ei tehnyt, mutta se rumempi vasuri palliface on varmaan tehnytkin.
Ainakin kuvissa murhaajat on mieleensä...
Juhlarahoihin ei kannattaisi niin turvautua.
No sehän on kehitysvammainen eikä vain vaikuta siltä. Sairas mikä sairas ja tuollaisen paikka on niuvanniemessä.
Siitä sopii katsella onko jätkällä kaikki muumit laaksossa.
https://youtu.be/FY4Di8Q_is4
Älyvapaa paviaani ilman aivoja.
Bust a cap in your ass liittyy räp kulttuuriin ja musiikkivideot on tehty tarkoituksella sillä tyylillä. Jos vertaa vaikka Biggie Smallssiin tai muihin jenkkiräppäreihin niin mielestäni Milan Jaff on samaa tasoa ellei parempi. Harmi että jengin johtaminen vie niin paljon aikaa häneltä kun vaikka hän on jo hyvä muusikko niin kehittymistä musiikissa tapahtuu aina.
Karkoitus Suomesta ja heti ilman paluu oikeutta. Rahan tuhlaaminen näiden mamu rikollisten oikeuskäynteihin on järjetöntä.
Vankilaan joutui mutta korkeintaan 3 vuotta lusii jos sitäkään, saattaa olla pantavankina jo aienmin, hovi voi myös lieventää tuomiota melkoisesti onhan tausta suosiollinen ja vihreillä on vahva henkilöitys oikeuslaitoksessa ja painettahan nämä osaa laittaa.
Ei ole ihan aikuisen miehen tasolla.
Ei. Vaikuttaa vielä lapselta käytöksen perusteella. Taustalla vaikea lapsuus, eri kulttuuritausta, kieliongelmat, syrjäytyminen. Tullut Suomeen ehkä 15-vuotiaana?
Mutta jotain taiteellista talenttia kaverissa kyllä on. Toivottavasti vankilassa on mahdollisuus johonkin luovaan tekemiseen.
kuolemantuomio on sopiva tuomio.
Saa postimerkkiä takalistoon ja poisto maasta
https://youtu.be/uekJjeAaINQ
Katsokaa ja kuunnelkaa tämä
reppana...
10 vuotta on liian vähän. Elinkautinen vähintään tommosille.
Pitäiskö taas kuitenkin ymmärtää?
Tälläiset elätit hyötyy sarja alennuksesta ja oikeudenkäyntien hitaudesta . Keräävät n.s bonuksia tuomionsa aletamisiin . Tekemällä lisää pahuuksia .
Poika jo porattu väljäksi?
Reps🙈🙉🙊🐒🐒🐒🐒🐒
Tyhmät istuu🐒🐒🐒🐒🐒
Vajaamielisyys on hänen rotuominaisuutensa.🐵 🌴🐪🌴
Pitää suvaita ja ymmärtää.🥸
Eikös Jaff paljastunut poliisille muitakin rikollisia jotta sai vähemmän istumista.
Paikalleen jääminen on yksi suosittu ja paljon käytetty tapa ilmaista asiaa.
666