Keskustan alueella liikkuu huijari

Anonyymi

Keskustassa kiertelee huijari joka esittäytyy Ariksi, pyrkii kerrostaloihin sisään soittamalla summeria ja esiintymällä remppamieheksi. Kun pääsee sisään, niin alkaakin pimputtelemaan ovikelloja ja kaupustelemaan jotain.

4

815

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tiedän tyypin, mutta en tiedä saako sitä sanoa täällä. Voi olla ihan asiallinenkin mutta epärehelliset keinot pyrkiä kerrostaloihin.

    • Anonyymi

      Tytöt tykkää tunnusteluista.

    • Anonyymi

      Eikä pelkästään huijari. Poliitikko piireissä toimii kokonainen mafia, jota myös Hyvinkään Mafiaksi kutsutaan.

    • Anonyymi

      Jaa jaa. Mekin keskenkasvuisina soittelimme 70-luvun puolivälin nurkilla kymppärin summereita ja päästyämme kerroksiin, pudotettiin lumella täytettyjä pusseja roskakuiluun. Sinne ne suhisi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      35
      1238
    2. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      58
      1015
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      63
      943
    4. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      55
      888
    5. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      51
      771
    6. 65
      758
    7. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      81
      706
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      38
      678
    9. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      82
      672
    10. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      30
      615
    Aihe