Siellä oli drone kuvaaja tänään, p-paikalta käsin kuvasi rantaa, millähän oikeudella droneja voi käyttää kun rannalla on lomaa viettäviä ihmisiä. Kukaan ei ollut edes missään hukkumishädässä koska ei ollut kuin kaksi henkilöä koko rannalla.
Vähintään keski-ikäinen henkilö, ajoi tummasinisellä sedan autolla karkuun kun huomasi että ei ole yksin. Sinut on nähty. Rekkarisi on tallessa,.
Mikä siis ihmistä on päähän iskenyt kun kuvaa toista tuntematonta ihmistä?
Onko ikaalisissa juomavedessä jotain lääke jäämiä jotka voi vaikuttaa mieleen? Mm. tällä dronelennättäjällä?
Vastauksia hei olkaa hyvät!
Hyvää kesää...
Rantarauha meni Toivolansaaren uimarannalla.
Anonyymi
3
776
Vastaukset
- Anonyymi
Voi että minäkin olisin halunnut kuvauttaa DD:
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup483507Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1242802Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua402454Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652177Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4311747- 621227
- 561123
- 2591059
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.651011- 45978