Ruiskunvaihtopiste

Nyt kun väistämättä kovien huumeiden suosio on täällä nousussa, niin ehdottaisin ruiskunvaihtopisteitä mänttään ja vilppulaan. Vilppulassa alkanut löytymään ruiskuja kadulta reippaaseen tahtiin. Mäntässä tuskin mikään uusi ilmiö..
4209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joku myisi kaikille paskaa kamaa niin päästäisiin koko ongelmasta äkkiä eroon.

Äänestä
  • Juurikin näin!

    Äänestä

Jos nään yhdenkin narkin heittävän pitkin katuja ja ojia neuloja, voin kertoo että opettelee sen jälkeen nielemään oman ruiskunsa!

Äänestä

Näkis vaan. Tosiasiassa luikit karkuun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt kun väistämättä kovien huumeiden suosio on täällä nousussa, niin ehdottaisin ruiskunvaihtopisteitä mänttään ja vilppulaan. Vilppulassa alkanut löytymään ruiskuja kadulta reippaaseen tahtiin. Mäntässä tuskin mikään uusi ilmiö..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu