Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Perjantaina 10.6 Hankoon!

Jokohan Tulliniemessä sen verran lämpöä että vois käydä rantakausi avaamassa?
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tulemme yöllä

Äänestä

Onko siellä Hangon Tulliniemessä nyt enää mahdollista ottaa aurinkoa ja uida alasti?
Pitääkö mennä uimaan yöllä, että saa uida alasti? Aurinkoa ei voi ottaa yöllä.

Käykö siellä Tulliniemessä enää ketään?
Me ollaan taas menossa Hankoon kunhan tulee joku lämmin päivä ja haluaisimme uida ilman tekstiilejä. Rouvaväellä menee niin paljon aikaa pukea ja riisua noita uimapukujaan, niin käynti kestää. Nudistiranta olisi heille onneksi ok, jos siellä sellainen edelleen on edes epävirallisesti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jokohan Tulliniemessä sen verran lämpöä että vois käydä rantakausi avaamassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu