Työkaverini toi vaimolleen Japanista tuollaisen nuken. On todella aidon tuntuinen ja näköinen. Nuken lantio liikkuu eteen ja taakse. Ja se kalu, on iso, siis ainakin yli 20 cm.ä. Ihan oikean tuntuiset pallit ja kaikkea ohjataan langattomasti. Sen voi myös ohjelmoida toimimaan vaikkapa kiihtyvällä nopeudella. Kokeiltiin tyttöjen kanssa vuorotellen saunaillassa. Ja hiukan hämärässä oli vaikea erottaa sitä oikeasta miehestä.
Real man sex doll with moving body
2
930
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikkea ne japsit vaan keksiikin, kun synteettinen donjuan toimittaa miehen virkaa, mutta miten hyvä se on suustaan, siis miten monta erilaista funktiota on kielen, leuan, imua yms. kun haluat väsymätöntä suusexiä tai tarviiko se olla muuta kuin mulukku? Rumble Seat tms. vie varmaankin vähemmän tilaa sängyn alla.
Saatiin nukke lahjaksi. En tiedä oliko vaimoni arvannut sen myös minun haaveeksi. Lähinnä vaimolle se tuli. Antajat kyllä suosittelia minuakin kokeilemaan. Siinä se on selällään olohuoneenssa. Vaimo on tyytyväinen. Minäkin olen kokeillut. Onhan sillä iso. Sain sen peppuuni kun hitaasti yritin. Istun siinä kokopainollani ja kaikki on pepussa. Vaimo käyttää kaukosäädintä niin nautinto se on.
Ohjelmointi on kiva. Ollaan viritelty eri ohjelmia kummankin makuun sopivia. Niiden pituus perustuu tv ohjelmiin. Uutisen mittaiset, arkisin 25 minuuttia, lauantaisin 20 minuuttia ja sunnuntaisin nopeat 15 minuuttia. Itsepidän kovasti Niistä 1-6 kauden Komisario Lewis 120 minuuttisista. Vaimo taasen nautii niistä tunnin mittaisista Saksalaisista.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2141809Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1471528- 781408
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla91271- 571246
- 741115
- 1091039
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva55990- 60964
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53890