Real man sex doll with moving body

Anonyymi

Työkaverini toi vaimolleen Japanista tuollaisen nuken. On todella aidon tuntuinen ja näköinen. Nuken lantio liikkuu eteen ja taakse. Ja se kalu, on iso, siis ainakin yli 20 cm.ä. Ihan oikean tuntuiset pallit ja kaikkea ohjataan langattomasti. Sen voi myös ohjelmoida toimimaan vaikkapa kiihtyvällä nopeudella. Kokeiltiin tyttöjen kanssa vuorotellen saunaillassa. Ja hiukan hämärässä oli vaikea erottaa sitä oikeasta miehestä.

2

996

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikkea ne japsit vaan keksiikin, kun synteettinen donjuan toimittaa miehen virkaa, mutta miten hyvä se on suustaan, siis miten monta erilaista funktiota on kielen, leuan, imua yms. kun haluat väsymätöntä suusexiä tai tarviiko se olla muuta kuin mulukku? Rumble Seat tms. vie varmaankin vähemmän tilaa sängyn alla.

    • Saatiin nukke lahjaksi. En tiedä oliko vaimoni arvannut sen myös minun haaveeksi. Lähinnä vaimolle se tuli. Antajat kyllä suosittelia minuakin kokeilemaan. Siinä se on selällään olohuoneenssa. Vaimo on tyytyväinen. Minäkin olen kokeillut. Onhan sillä iso. Sain sen peppuuni kun hitaasti yritin. Istun siinä kokopainollani ja kaikki on pepussa. Vaimo käyttää kaukosäädintä niin nautinto se on.
      Ohjelmointi on kiva. Ollaan viritelty eri ohjelmia kummankin makuun sopivia. Niiden pituus perustuu tv ohjelmiin. Uutisen mittaiset, arkisin 25 minuuttia, lauantaisin 20 minuuttia ja sunnuntaisin nopeat 15 minuuttia. Itsepidän kovasti Niistä 1-6 kauden Komisario Lewis 120 minuuttisista. Vaimo taasen nautii niistä tunnin mittaisista Saksalaisista.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      86
      4650
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3847
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      182
      3660
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      69
      2098
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1152
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      148
      1099
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      50
      1010
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      914
    Aihe