Real man sex doll with moving body

Anonyymi

Työkaverini toi vaimolleen Japanista tuollaisen nuken. On todella aidon tuntuinen ja näköinen. Nuken lantio liikkuu eteen ja taakse. Ja se kalu, on iso, siis ainakin yli 20 cm.ä. Ihan oikean tuntuiset pallit ja kaikkea ohjataan langattomasti. Sen voi myös ohjelmoida toimimaan vaikkapa kiihtyvällä nopeudella. Kokeiltiin tyttöjen kanssa vuorotellen saunaillassa. Ja hiukan hämärässä oli vaikea erottaa sitä oikeasta miehestä.

2

941

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikkea ne japsit vaan keksiikin, kun synteettinen donjuan toimittaa miehen virkaa, mutta miten hyvä se on suustaan, siis miten monta erilaista funktiota on kielen, leuan, imua yms. kun haluat väsymätöntä suusexiä tai tarviiko se olla muuta kuin mulukku? Rumble Seat tms. vie varmaankin vähemmän tilaa sängyn alla.

    • Saatiin nukke lahjaksi. En tiedä oliko vaimoni arvannut sen myös minun haaveeksi. Lähinnä vaimolle se tuli. Antajat kyllä suosittelia minuakin kokeilemaan. Siinä se on selällään olohuoneenssa. Vaimo on tyytyväinen. Minäkin olen kokeillut. Onhan sillä iso. Sain sen peppuuni kun hitaasti yritin. Istun siinä kokopainollani ja kaikki on pepussa. Vaimo käyttää kaukosäädintä niin nautinto se on.
      Ohjelmointi on kiva. Ollaan viritelty eri ohjelmia kummankin makuun sopivia. Niiden pituus perustuu tv ohjelmiin. Uutisen mittaiset, arkisin 25 minuuttia, lauantaisin 20 minuuttia ja sunnuntaisin nopeat 15 minuuttia. Itsepidän kovasti Niistä 1-6 kauden Komisario Lewis 120 minuuttisista. Vaimo taasen nautii niistä tunnin mittaisista Saksalaisista.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      65
      4170
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      46
      3929
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      33
      3426
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      2763
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      34
      2689
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2502
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2014
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      8
      1139
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      145
      1107
    10. Mitä ajattelet

      Mies minusta tänään?
      Ikävä
      80
      986
    Aihe