Yhtenä iltana

Vaimo ja lapset mökillä, jäin kotiin kevyen flunssan varjolla.

Perjantai ilta, makasin sohvalla leffaa katsellen. Pesulle ja sänkyyn. Väsyttää muttei oikein tule uni. Vyörytän tumbrlista toinen toistaan kauniimpia peppuja, sääriä, pilluja...seisoo, kassit roikkuu, ei kunnon kiimaa..

Ei helvetti, valo pois ja unta. Pyörin. Ajatukset harhailee ties missä..saunaillassa kimpparunkkujen merkeissä..muistan vieläkin kun kaverit roiskivat mällinsä mun vatsalle, voi kun joskus vielä...nyt rupeaa seisomaan oikeen tosissaan. Otan käteen, kyrpä on aivan kivikovana ja kassit saksanpähkinät, hyvä ettei ole sisään kadonneet. Valo päälle, on upean näköinen, terska kiiltelee ja vaikken olen kun hetken vedellyt..nuolaisen sormia ja haen peppureikää...painelen vähän eturauhasta. Aivan järjetön kiima, antaisin mitä vaan jos saisin kovan kyrvän nyt suuhuni.

Runkkailen vähän, tunnen että olen lähellä, painelen eturauhasta...olen todella lähellä, pitää muutamaan otteeseen jo puristaa orkku poikki..tuntuu todella hyvältä. Meinaan laueta, terska läpimärkänä ja huomaan spermatipan kyrvän päässä, en ole kuitenkaan lauennut. Upea tunne, yritän painaa lisää ulos. Otan heti sormelleni ja nuolen. Nyt kun saisin enemmän tätä, tekee sairaan paljon mieli imutella. Kerran olen päässyt, nyt haluan lisää.... runkkaan ja keskeytän, kyrvästäni tihkuu lisää spermaa mutten ole saanut orkkua..otan joka tipan suuhuni..yritän painaa lisää ulos...vaikka tulis pissaa ottaisin senkin suuhuni, sen verran kiimoissani olen.

Jatkan runkkaamista ja painelen samalla eturauhasta, en kestä enää. Kiiltävä terska, kivikova kyrpä...laukean vatsalleni. Maistelen vielä vähän spermaa...tätä kun saisi lisää joskus, oikeasti. Tulkoon uni.

3

1292

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tuollainen on hienoa. Kiimaista luettavaa. Kiitos. Oman sperman maistelu kiimassa on kuin huumetta. Siihen on jäänyt koukkuun. Mutta sitä saa kyllä ilmaiseksi 😂

      • Samoin minä runkkauksen jälkeen syön aina oman spermani, ihanaa...


      • Anonyymi
        sukkismies kirjoitti:

        Samoin minä runkkauksen jälkeen syön aina oman spermani, ihanaa...

        Sika röh röh


    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      30
      1317
    2. Onko kaivattusi älykäs

      vai onko helposti vedätettävissä
      Ikävä
      70
      899
    3. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      42
      833
    4. P*skimmat palstalaiset kautta aikojen äänestys

      Nyt kaikki peliin, ilman parasta, ei ole p*skinta! Muistetaan mainita myös ne piileskelevät pirulaiset! 🤓
      Sinkut
      181
      732
    5. Työttömiä suomalaisia ei saa töihin

      Ei hakemuksen hakemusta suomalaisilta ammattilaisilta, Piti sitten filippiiniläisiä palkata. https://www.is.fi/talouss
      Maailman menoa
      292
      672
    6. Mikä on hänen nimen viimeinen tavu?

      🎣🎣🎣🎣🎣
      Ikävä
      46
      651
    7. Luonnollisuus

      Ja luonnonkauneus on kaunista.
      Ikävä
      92
      630
    8. Olet lihonut kuin pullataikina

      Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?
      Ikävä
      38
      598
    9. Toivotko jotain tapahtuvan

      Että saisit kaivattusi vaimoksesi?
      Ikävä
      52
      546
    10. Et siis halua

      enää nähdä minua? Lupaan sitten pysyä pois. Ja jos vahingossa satutaan samaan paikkaan voit uskoa että en sitä tahallani
      Ikävä
      47
      530
    Aihe