Yhtenä iltana

Vaimo ja lapset mökillä, jäin kotiin kevyen flunssan varjolla.

Perjantai ilta, makasin sohvalla leffaa katsellen. Pesulle ja sänkyyn. Väsyttää muttei oikein tule uni. Vyörytän tumbrlista toinen toistaan kauniimpia peppuja, sääriä, pilluja...seisoo, kassit roikkuu, ei kunnon kiimaa..

Ei helvetti, valo pois ja unta. Pyörin. Ajatukset harhailee ties missä..saunaillassa kimpparunkkujen merkeissä..muistan vieläkin kun kaverit roiskivat mällinsä mun vatsalle, voi kun joskus vielä...nyt rupeaa seisomaan oikeen tosissaan. Otan käteen, kyrpä on aivan kivikovana ja kassit saksanpähkinät, hyvä ettei ole sisään kadonneet. Valo päälle, on upean näköinen, terska kiiltelee ja vaikken olen kun hetken vedellyt..nuolaisen sormia ja haen peppureikää...painelen vähän eturauhasta. Aivan järjetön kiima, antaisin mitä vaan jos saisin kovan kyrvän nyt suuhuni.

Runkkailen vähän, tunnen että olen lähellä, painelen eturauhasta...olen todella lähellä, pitää muutamaan otteeseen jo puristaa orkku poikki..tuntuu todella hyvältä. Meinaan laueta, terska läpimärkänä ja huomaan spermatipan kyrvän päässä, en ole kuitenkaan lauennut. Upea tunne, yritän painaa lisää ulos. Otan heti sormelleni ja nuolen. Nyt kun saisin enemmän tätä, tekee sairaan paljon mieli imutella. Kerran olen päässyt, nyt haluan lisää.... runkkaan ja keskeytän, kyrvästäni tihkuu lisää spermaa mutten ole saanut orkkua..otan joka tipan suuhuni..yritän painaa lisää ulos...vaikka tulis pissaa ottaisin senkin suuhuni, sen verran kiimoissani olen.

Jatkan runkkaamista ja painelen samalla eturauhasta, en kestä enää. Kiiltävä terska, kivikova kyrpä...laukean vatsalleni. Maistelen vielä vähän spermaa...tätä kun saisi lisää joskus, oikeasti. Tulkoon uni.

3

1240

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tuollainen on hienoa. Kiimaista luettavaa. Kiitos. Oman sperman maistelu kiimassa on kuin huumetta. Siihen on jäänyt koukkuun. Mutta sitä saa kyllä ilmaiseksi 😂

      • Samoin minä runkkauksen jälkeen syön aina oman spermani, ihanaa...


      • Anonyymi
        sukkismies kirjoitti:

        Samoin minä runkkauksen jälkeen syön aina oman spermani, ihanaa...

        Sika röh röh


    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      162
      2938
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      284
      2620
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      68
      1741
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      43
      1628
    5. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      38
      1520
    6. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      122
      1276
    7. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      110
      1194
    8. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      14
      1154
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      350
      1075
    10. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1063
    Aihe