Komea motoristi Ylivieska

Komea moottoripyöräilijä K-kaupassa Ylivieskassa eilen ;) Vaihdoimme pikaisesti katseita. Jäinköhän mieleesi?
6219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jäit! Kauneutesi oli suorastaan häikäisevää! Milloin tulet kyytiini?:)

Äänestä
  • Mitä minulla oli päällä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mitä minulla oli päällä?

    Tiukat farkut ja musta toppi.

    Äänestä

Mulla oli punanen PappaTunturi ja saappaat. Sepalus auki.

Äänestä

Olen jo Utsjoella ja ajan etelääkohden itärajan teitä.

Äänestä
  • Ok...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Komea moottoripyöräilijä K-kaupassa Ylivieskassa eilen ;) Vaihdoimme pikaisesti katseita. Jäinköhän mieleesi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu