Onko Sanna oikeasti kipeänä?

Ei nimittäin ainakaan kahteen päivään Seiskan kannessa. Todella outoa, tuollaista ei ole aikoihin tapahtunut.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sannahan ehdittiin jo julistaa Seiskan kuningattareksi. Mutta iskeekö Tuksu nyt takaisin?

Äänestä
  • Nyt on Tuksun tilaisuus, nokittaako myös Sofia ja Tauski?
    No veikkaan, että Sannan kosto tulee olemaan hirmuinen. Seiskan erikoisnumero pelkkiä Sanna juttuja.

    Äänestä

Ukkolahan on alfa tv:ssä..

Äänestä

Voi sinua onnetonta Persua, etkö parempaan provoiluun pysty?

Äänestä
  • Eikö teitä kannattajia jo huolestuta?

    Äänestä

2-5 vuotta elinaikaa.

Äänestä

Ehkä oli kuitenkin virhe lähteä pelkät kalsarit jalassa paanalle. Toivottavasti ei mitään vakavampaa.

Äänestä

Olisko Ilmari hoitamassa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei nimittäin ainakaan kahteen päivään Seiskan kannessa. Todella outoa, tuollaista ei ole aikoihin tapahtunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu