Otan yhä enemmän saikkua töistä mitä enemmän

bensan hinta nousee...näin on helppoa kompensoida polttoaineiden hinnan nousua...kerran joutuu autolla töihin menemään niin otetaan se pois työnantajalta.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suosittelen tätä muillekin, tehdään tästä yhteinen asia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

bensan hinta nousee...näin on helppoa kompensoida polttoaineiden hinnan nousua...kerran joutuu autolla töihin menemään niin otetaan se pois työnantajalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu