Naisten Viagra

Anonyymi

En tiedä mikä sen oikea nimi on, mutta mieheni laittoi sitä juomaani. Alkoholia ja tuota yhdessä, niin olisin pannut vaikka kenen kanssa. Olo oli niin kiimainen ja epätodellinen. Joku pilleri, jota hän oli ostanut ulkomaan matkaltaan ?

8

1660

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen kuullut tosta nainen saa kiima piikin.

    • Tästä on aikaa mutta kerran Turkin lomalla olen aivan varma, että nuoret miehet ravintolassa laittoivat jotain tuollaista juomaani ja saivat siten houkuteltua minut mukaansa.
      Minulta katosi aluksi kaikki voimat niin etten kyennyt liikkumaan enkä edes puhumaan mutta tiedostin kyllä mitä ympärillä tapahtuu.
      Pojat tarjosi kyytiä hotelliini ja taluttivat minut autoon, mutta huomasin jonkin ajan päästä että emme olleet enää kaupungissa vaan maaseudulla menossa ties minne. Minun olisi kaiken järjen mukaan pitänyt tuossa tilanteessa olla kauhuissani mutta tunsin aivan valtavaa kiihoittuneisuutta jota häpesin.
      Kiinnostaisi myös saada selville, mitä minulle juottivat kun tuollaiseksi tolkun ihmisen saivat muuttumaan?

    • Anonyymi

      Ladygra.. ei löytyy Suomessa. Onko sun mies yli määrä? Voin ostaa häneltä

    • Anonyymi

      En usko, mutta nyt rupesi kiinnostamaan kuitenkin. Kertokaahan lisää

    • Anonyymi

      MInä olen kokeillut tuota. Ainakin mulla toimi. Virosta niitä saa ostaa. Vaikutus kesti todella pitkään, 4-5 tuntia. Vielä aamullakin olisin halunnut seksiä. En tiedä saako niitä Suomesta, mutta mieheni toi niitä Yhdysvalloista.

    • Anonyymi

      On tutkitusti tuhtia kamaa. Ja kyllä lääkäri Jenkeissä niitä määrää. Ohjeet kannattaa lukea huolella ja otta vakavasti, niin kuin kaikkien lääkkeiden kanssa. Ms. 49v.

    • Anonyymi

      Mun mies tilasi jostakin nettikaupasta. Ne olivat ihan normi kamaa. Ja kokeilin. Poskia kuumotti, pimppiä samoin, klitoris tuntui isommalta ja kyllä teki kiimaiseksi. Ihan sikana panetti, että sillälailla mulla.

      • Anonyymi

        Ja näköjään taas on palstahäirikkö aloittanut päivittäisen työsarkansa. Eilen valittelit kuinka joku toistaa itseään, mutta nyt olet taas toistamassa itseäsi, eli solvaamassa muita kirjoittajia, aivan samoin kuten teit eilen, toissapäivänä ja kaikkina edeltävinä päivinä aina ainakin vuodesta 2014 lähtien.

        Onko yksinäinen päivä taas tiedossa? Sunnuntai, eikä ketään ihmistä tule sinua tapaamaan, kuten ei tullut eilen, eikä toissapäivänä, eikä viikolla, eikä viimeviikonloppuna, eikä koko kesäkuussa, eikä toukokuussakaan, eikä myöskään huhtikuussa?

        Me muut vietimme viikonloppua ystäviemme kanssa ja sinä vain vietit päiväsi täydellisessä yksinäisyydessä, kuten olet viettänyt ainakin vuodesta 2014 lähtien. Sinä olet hyljeksitty, vihattu ja täysin hylätty ihminen.

        Aiotko käydä edes kaupassa, vai tuoko ruokapalvelu sinulle ruuat kotiisi?

        Entä aiotko taas kirjoittaa sen "osui ja upposi, kjäh kjäh" lauseen niinkuin ennenkin?

        Tiedoksesi, että sinun lähettämät solvaukset on ilmoitettu poistettavaksi samantien kun olet ne lähettänyt.


    Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      153
      2500
    2. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      150
      2235
    3. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      55
      1973
    4. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      117
      1870
    5. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      59
      1354
    6. Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen

      Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu
      Perussuomalaiset
      197
      1222
    7. Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."

      Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      1015
    8. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      191
      921
    9. Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.

      Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.
      Maailman menoa
      323
      920
    10. Kaupungin yt

      Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l
      Äänekoski
      24
      684
    Aihe