Antaa kaikkien kukkien kukkia, Ohdakkeidenkin!

Luonnollisesti, ja ylpeästi HETERO!

HETERO- PRIDE
169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olin kävelemässä kulkuessa alusta lopuun ja lähdin kotia,kun pääsimme kaivariin!Tasa-arvon puolesta marsein ja ihmisoikeuksien puolesta! Ihan vanhan naisena . minun juttuni on aina ollut mies. Mutta anetaan kaikkien kukkien kukkia. Katelisena katsoin Metrossa kun kala-satamassa ihmisiä jäi pois ja menivät Tuska festarille! No ei lähes 70v. työeläke riitä festari liput, Sepä se!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Luonnollisesti, ja ylpeästi HETERO!

HETERO- PRIDE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu