Suomi terroristien tuleva paratiisi

Anonyymi

Ministeri Haavisto yritti vakuutella ettei Suomi ole terroristien maa. No ehkei juuri nyt vielä, mutta
näinköhän on enää sen jälkeen kun eduskunta hyväksyy että kaikki maassa nyt laittomasti yhä (jo yli 7 vuotta) oleskelevat terroristit jotka eivät ole turvapaikan tarpeessa, saavat jäädä oleskelemaan suomalaisten veronmaksajien eläteiksi.
Kyllä Erdogan on aivan oikeassa: Suomi hyysää ja papoo terroristeja; ei tällainen maa kuulu NATOn.

3

2158

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Samaa mieltä. Vihreät itse ovat jo terroristijärjestö ja sen tuotteet terrorismia. Haaviston lipevä lymyilijä meni vankilasta vapauttamaan terroristeja joten haavisto on naton tiellä. Haavisto on NATOn este.

    • Anonyymi

      Myös jyväskylässö myyjäpari tappaa joukkovoimalla

      Viharikos
      Maalittaminen
      Järjest vaino

      Vastapäätä asuva myyjäpari ja varastomiespari maalittivat 2007,viharikos,järjestäytynyt vaino.

      Pyykkikone, musiikki /radio aina päällä.

      Silti 2 metrin päässä lumitöitä tekevä koira haukkuu niin että kova melu estää esim mielekkään joogan.

      Ihmiset jotka muuttavat ovat aiemoien tuttuja ja tietävät vainosta ja se on syy muuttaa, nuoret parit, perheet, alkaa vanhempineen seistä pihoissa tauotta, virnistelee, nauttien lähtötilanteessa 3 ja 7 vuotiaiden lasten perheen vainoamisesta.
      satoja miestvuosia, yhteensä miljoonia euroja ihmisillä jotka mukana, maansiirtokoneita, paikallisia raksafirmoja, kunnan, oikeuslaitoksen yksilöitä, jne ezustajia mukana, värvättu samalla tavalla kuin muut.

      Osa on etsinyt tällaista yhteisöllisyyttö, osapääsee vihaamaan, kun aloittajat esittåvät itse uhria tai muita puolystavaa sankaria, esim jos 30 taapeeoa ei kirku aamusta iltaan autotoellä uhrin kodista 2 mwtrin päässä, ovat uhreja.

      Raketteja seinäään, kiviä, kiekkoja autoon, kuulapyssut, golfmailat, mönkijöt ym, aikuisilla miehillä

      Maslitetum pihaan auton viereen ilmestyy kiekkoja, kuulia, sählypalloja jne jne.
      Uutea vuinna vastapäätä asuvat tuöevay omilta tonteilta vastapäisen kodin rajalle, ampuvat siitö raketit, kodin seinä musta raketeista, siis parin metrin päässä maalitetun kodista kokoontuu satoja, vuosi toisen jälkeem

      Lto, insinöörejä, sairaanhoitajia, opettajia, myyjiä ym kaikkk innolla mukana... Puoli jyväskylää mukana.

      • Anonyymi

        Jo yksi ainoa tuhansista mukana olijoista saanut miljoonia tuulivoimatukia, mukana jopa miljardien joukkovoima, tuhansia miestyövuosia


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      193
      1402
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      903
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      862
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      781
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      758
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      657
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      321
      616
    8. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      605
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      599
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      594
    Aihe