Vapaa-ajattelijat tekevät muutakin kuin eroakirkosta-palvelua. Esimerkiksi vaalikonetta. Pohdin voisiko olla nappi, jolla vaalipiirin valinnan saisi automaattisesti sijainnista. Siksi kaipaan vähän testailuapua: toimiiko seuraava sijaintikunnan haku?
https://uskonnonvapaus.fi/vaalit/sijainti/
Pientä testattavaa
6
102
Vastaukset
- Anonyymi
Klikkasin Raaseporissa, sain vastaukseksi Helsingin, eli ei osunut ainakaan täällä.
Arvaanko että isompi tietokone eikä siis kännykkä, ja joku iso operaattori jolla pääpaikka Helsingissä?
Täytynee katsoa saako tuon näkymään vain kännyköissä.
- Anonyymi
Sain vastaukseksi Eurajoen, aivan oikein.
- Anonyymi
Miksi vaparit tahtovat vakoilla ihmisten sijainteja?
- Anonyymi
"...voisiko olla nappi, jolla vaalipiirin valinnan saisi automaattisesti sijainnista."
Oliko tuo lauseena liian vaikea? Anonyymi kirjoitti:
"...voisiko olla nappi, jolla vaalipiirin valinnan saisi automaattisesti sijainnista."
Oliko tuo lauseena liian vaikea?Kaipa ko. kommentoija ymmärtäisi, jos haluaisi ymmärtää.
Sinänsä tuo testiversio kyllä jätti tahattomasti lokiin sijainnin. Korjasin sen nyt lopulliseen versioon, ts. metodina on POST eikä GET. Tarkoitus on tietty muutenkin välttää tarpeetonta datan keräämistä, mutta mahdollistaa tilastointi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897239- 353831
- 453430
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402572- 2092413
- 412362
- 1232256
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292169Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241888- 401829