Mun käsityksen mukaan suurin osa pojista runkka vähintään pari kertaa viikossa. Mutta runkkaako tytöt koskaan? Jos, niin kuin usein ja miten? Työntämällä sormea pilluun ja ajattelemalla Leonardo DiCapriota rakastelemassa Brad Pittin kanssa? Ei taia olla ihan nuin suora käännös miesten ajattelumaailmasta..vai miten on?
Runkkaus-Gallup tytöille
17
7007
Vastaukset
- lady devil
..jos luulet että se noin menee. mä ainaki tyydytän itteeni ku tuun märäks, joka saattaa tapahtua vaik unen seurauksena.. ;) ja sillon mä hellin ja hyväilen itteeni.. ja en todellakaan ajattele ketään DiCapriota, vaan vaikka sitä yhtä meijän rinnakkaisluokkalaista söpöä jätkää päälläni.. mitenhän se menikään... niin, miehet marsista, naiset venuksesta...
- nainen84
ai että runkkaako tytöt koskaan...ainaki itse teen sitä pari kertaa viikossa.voi siina hommassa muutakin kuin sormia käyttää,jotain mukavanmuotoisia esineitä,joo ja muuten telkusta voi samallla kattoa jotain kiihottavaa.
- tytteli
siis mikä urpo sä oikein oot? siis mä saatan harrastaa sitä joskus kolme kertaa päivässä... yleensä ainaki neljä kertaa viikossa, aina ku kerkee! ja yleensä viel tunnin kerrallaan.. ja tämä minun kohdalla todella pitää paikkansa! ai miten? noh, se on salaisuus ;)
- Jankhe
No eipä se sitte pahasti eroa miesten hommista...mä ajattelen moniaki naisia ku runkkailen ja yleensä kerran päivässä.
- Mimi
..no joittekkin ei tarttee ku saa munaa
- n
Mimi kirjoitti:
..no joittekkin ei tarttee ku saa munaa
Hmmm... Otsikonkin kypsyydestä päätellen sulla ei sitä kypsyyttä vielä kauheesti ole. Taidat olla juuri päässyt neitsyydestä, ja nyt pitää pätee...?
No oli miten oli, mutta luulisi sunkin tietävän, että jos ei nyt aivan jyrän alle jääneeltä näytä, niin munan saanti ei tuota naisille mitään ongelmia. Se taas on eri asia, kenet kelpuuttaa.
Itse masturboin muutamia kertoja viikossa. Eihän kukaan voi tietää paremmin, mikä musta tuntuu hyvältä, mistä mä pidän ja mitä haluan...:)
Ja saa, ilman huoraksi leimaantumista. - N20
Mimi kirjoitti:
..no joittekkin ei tarttee ku saa munaa
Niin ja vaikka saa munaa niin silti sitä itsetyydytystä suurin osa harrastaa..
Mimi kirjoitti:
..no joittekkin ei tarttee ku saa munaa
Minä saan kullia varmaan enemmän kuin tämän gallupin naiset yhteensä, mutta siltikin pitää aina välilä olla aikaa itsellekin ja sormettamiselle. ;)
- kylsenäinkimenee
oon 13wee tyttö ja runkkaan joka päivä hinkkaamalla sormiani klitorista vasten
- JustHorny
Ite oon kohta 14vee nainen ja teen samalla tavalla, ei se sinänsä ees tunnu miltään jos pilluun työntää sormet, klitorista hinkkaamalla saa parhaan orgasmin ;));)
- Matoja
Ite runkkaan kaikille vastaan tulijoille
- jokuvitunhomo
Miksköhä miehet luulee, et naiset ei runkkaa? En sit tiiä et muten erinlaista se on. Ite en ainakaa pysty runkkaamaan kuville, ei siitä kiihotu.
- mies22
no kun ite oon mielenkiinnosta kysyny nii ei kuulemma runkkaa
- Narasimba
No, tytöt voi testailla 'pisteitään' nuorenakin, mutta "illujen" niin-kutsutun Seksin syöttäminen nyky-sukupolville -jos vanhemmillekaan- ei vastaa realiteetteja.
Tytöiltä menee nuo uteliaisuus-halut viimeistään, kun joutuu: "raiskaamaan" itseään tamponeilla, kuuntelemaan 'huoritteluja' pelkän takapuolen takia tai katsomaan ylipäätään nyky-media "auktoriteetteja", sekä sovittamaan ei-istuvia vaatteita normaalipainoisena. - Pornosarjiksiajamuuta
Runkkaan aina kun mahdollisista. Ja aika usein on mahdollista, useimmiten n.pari krt päivässä. Jos vapaata, ni useammin.
- Anonyymi
Kyllä kyllä. Ehkä 1-5 kertaaviikossa.
- Anonyymi
Ai että runkkaako mä ainakin jos innostun niin jopa viidesti viikossa ja pari kertaa päivässä👍🏼😂
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Syöksit minut syvälle masennukseen
Olit se suurin syy suruuni, jos olen rehellinen. Mutta ethän voinut tietää. Et voinut tietää, että poljit rikkimennyttä. Mielestäni et ollut rehelline2291719- 461034
Horoskooppi: Skorpionilla maltti on valttia, rapu kohtaa muutoksia, leijonalle apua epävarmuuteen...
Uskotko horoskooppeihin? Lue tästä päivän horoskooppi ja katso, pitääkö se paikkaansa... Klikkaa: https://www.suomi24.fi/viihde/horoskooppi-skorpion11937Ökymenoa Monacossa! Valtteri Bottas esittelee harvoin julkisuudessa nähdyn Tiffany-rakkaansa tv:ssä
No nyt on ökyä… F1-kuski Valtteri Bottas kutsui Maria Veitolan yökylään luksuskohteena ja rikkaiden asuinpaikkana tunnettuun Monacoon. Tiedossa mm.15905Yhä useammat miehet jäävät ilman seksikumppania
Seksuaalinen yksinäisyys on myös yhteiskunnallinen ongelma: https://www.hs.fi/mielipide/art-2000009348479.html?share=e7236ee8014c17d4d350174fb6afe007232840PERUSSUOMALAISET HALPA-HALLILLA
On varmaa tietoa, että huomenna lauantaina on Haapaveden Halpa-Hallin edessä klo 10 alkaen tavattavissa perussuomalaisten eduskuntavaaliehdokkaita läh156751Neljä lasta! Minttu Murphy-Kaulanen rehellisenä uusperheestä Sampon kanssa: "Me ei olla pidetty..."
Lapset on lahja. Tsemppiä suurperhe-elämään Minttu ja Sampo! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/nelja-lasta-minttu-murphy-kaulanen-rehellisena-9737- 47711
Martina ei viihdy kotona!
Montako päivää ehti Martina olla kotona ennen kuin oli taas menossa. Tällä kertaa sentään koira mukanaan mutta loput perheestä jäi taas muiden hoidet258661Mitä jos...
Lähdetään autoajelulle joskus. Puhutaan aamuyöhön ja katsotaan voisimmeko olla joskus "me". Sopisiko tämä miehelle? PS. Minä ajan, koska sinä ajaisit52633