Ainoa keino on "pandemia".
Covid piikkiproteiini rokote oli hyvä yritys. Tosin se oli vasta ensimmäinen vakavasti otettava yritys.
Heikennetään ihmisten vastustuskykyä riittävästi rokotteilla.
Sodat ja kaasukammiot ovat liian hitaita.
Aloitettu Covid harjoitus osoitti kuinka se voidaan tehdä, valitettavasti uskallus ei riittänyt viedä sitä riittävän pitkälle.
Idea on kuitenkin olemassa, "tämä oli pandemia #1"
Tavoite on pudottaa ihmisten määrä alle kahden miljardin eli noin 1900 luvun tasolle.
Kun tavoite on saavutettu tarvitaan lujaa tahtoa ja toimenpiteitä pitää populaatio riittävän pienenä
Millä keinoin hävitetään viisi miljardia ihmistä
8
136
Vastaukset
- Anonyymi
Ruoka on tehokkaampi keino. Ensi talvena kaksi miljardia on ilman ruokaa.
- Anonyymi
Laihduts lisäisi tehokkaasti elinikää, terveyttä ja elämänlaatua.
- Anonyymi
Kyllä ihmismäärän vähentäminen valitettavasti on ainoa vaihtoehto millä maailma pelastuu. Millään muulla ilmastotoimenpiteellä ei tulla ratkaisemaan tätä ilmaston muutosta. Ihmiskunta hukkuu lopulta omaan paskaansa.
- Anonyymi
Paljon hyödyllisempi hävittää rakit. Ihmisillä riittää kun kehitysapu sidotaan väestön kasvun pysäyttämiseen ja salitaan vain yksi lapsi, pian eivät haluakaan enää useampaa.
- Anonyymi
Jotain on mennyt pahasti pieleen kun mitä enemmän rokotetaan niin sitä enemmän maailman väkiluku kasvaa.
- Anonyymi
Tiltu tietää vain venäjän asiat, siellä kuolee paljon joka tapauksessa, mutta pari mijoonaa taisi mennä rokottamattomia.
- Anonyymi
Nyt vaan Linkolan sanaa liikkeelle, pitää päästä eroon viidestä miljardista ihmisestä.
- Anonyymi
Esimerkkiä kehiin. Itsestäsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 422880
- 622804
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle492262Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas3401956- 1401729
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161545Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71358Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101217- 421136
Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii661096