Korona lisääntyy jälleen, joten pahat Venäjän kätyrit, Putinin valehtelevat trollit ovat taas aktivoituneet.
Putinin tarkoituksena on tappaa mahdollisimman paljon viattomia ihmisiä.
Onneksi kai apinarokko ei tule. Ei olisi kivaa, että ihmiset saavat kammottavia rokkopaiseita ja arpia Putinin trollien takia.
Putinin tarkoituksena on tappaa mahdollisimman paljon viattomia ihmisiä.
Onneksi kai apinarokko ei tule. Ei olisi kivaa, että ihmiset saavat kammottavia rokkopaiseita ja arpia Putinin trollien takia.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jaha, oot päässyt avohoitoon?
Ei vaan tänne asennettiin tietokoneet.
Korona lisäntyy kun Bile-sanna 21.9.2021 julisti koronan päättyneeksi.
Tartuntojen määrän lisääntymistä vauhditetaan.
Tartunnan saamisen estävän FFP2:n käytöstä vaietaan.
Ja typerykset noita trollaajia uskovat ja jakavat sontaansa eteenpäin.
Te tapatte lapsia Donbassissa asetoimituksillanne!" - Kansainvälisten toimittajien kutsu
Uusi interaktiivinen kartta http://truemaps.info/ näyttää kaikkien niiden lasten nimet, jotka on tapettu Donbassissa länsimaiden Ukrainaan toimittamilla aseilla.
"Joka päivä Ukrainan armeija ampuu meitä, Donetskin keskustassa - yksinomaan siviilikohteita. Joka päivä täällä kuolee siviilejä. Miksi te rahoitatte tätä?!" Donetskissa olevat länsimaiset toimittajat puhuttelevat maanmiehiään.
Videot ja artikkeli:
https://rrn.world/expert-community/video-stop-the-arms-shipments-to-ukraine/
Mitä tuo Putin tekee asearsenaalillaan? Mielestäni tuo joukko tappaa sumeilematta lapsia ja naisia ja miehiä. Hävittää sumeilematta koko Ukrainaa.
Venäjän propakandaa tuo tarinoimasi valhe. Ryssä se on, joka Ukrainassa tappaa tolkuttomasti
ja hävittää maan rakennuksia säälimättömästi ja ilman mitään syytä.
Pelkästään Putinin kunnianhimon takia tapetaan ja hävitetään ja raiskataan Ukrainassa.
Tuon hullun Putinin vallan himon tähden. Juuri se on anteeksiantamatonta tappamista, vain yhden miehen vallanhimon tähden yhtä kansakuntaa hävitetään.
Ukrainan presidentti saanut kuullun mukaan satoja miljoonia veroparatiisitileilleen.
Donetskissa olevat "länsimaiset toimittajat" tarkoittaa J-Anus Putkosen ja Johan Bäckmanin kaltaisia Venäjän palveluksessa olevia maanpettureita.
"Todellisuudessa ei ole mitään näyttöä siitä, että Ukrainan viranomaiset vainoaisivat venäjänkielistä tai venäläistä väestöä Itä-Ukrainassa, kansanmurhasta puhumattakaan. Euroopan neuvosto, YK:n ihmisoikeusvaltuutettu ja Euroopan turvallisuus- ja yhteistyöjärjestö ovat vahvistaneet tämän raporteissaan."
Venäläisiin voi luottaa vain yhdessä ainoassa asiassa eli siinä että venäläiset valehtelevat aina. Sama koskee tietysti myös venäläisiä trolleja ja venäläisten palkollisia.
Rokotevastaiset ovat putinisteja ja Venäjän trolleja, joiden tarkoituksena on aiheuttaa mahdollisimman paljon tuhoa ja hävitystä länsimaissa kylvämällä venäläisten valheita ja disinformaatiota yhteiskuntaamme kaikin tavoin.
Totta kai. Koronatrollaus ja rokotevastaisuuden levittäminen on yksi tapa heikentää länsimaita.