Miksi suurin osa miehistä on suoraan sanoen surkeita panoja?
Mikä siinä on ettei voi edes opetella tyydyttämään naista?
Suurin osa ei saa naista edes kiihottumaan ennen aktia. Ja itkevät sen jälkeen kun nainen ei halua edes toista kertaa.
Kukapa kieltäytyisi hyvästä seksistä?
Itse olen tavannut tasan 3 miestä joiden kanssa seksi on ollut upeaa. Harmi kun näitä on niin harvassa.
En voisi kuvitellakaan suhdetta miehen kanssa,joka ei osaa tyydyttää naista/ nauttia seksistä.
- turhautunut
Miksi suurin osa miehistä ei osaa tyydyttää naista?
19
102
Vastaukset
- Anonyymi
Johtuisiko siitä, ettei äiti ole opettanut?
- Anonyymi
Haatainen kirjoitti:
🤣🤣🤣😋💑💗🛌🏾Ei meitä äiti opettanut me opittiin itse.
Ai pitäiskö sekin äidin opettaa, ilmeisesti.
- Anonyymi
Haatainen kirjoitti:
🤣🤣🤣😋💑💗🛌🏾Ei meitä äiti opettanut me opittiin itse.
Sen kyllä huomaa, joskaan ei positiivisesti.
- Anonyymi
Miehiä on monenlaisia ja minulla on pääasia että saan tyydytettyä naisen kunnolla😉
- Anonyymi
Onneksi tämmösiä miehiä on, mutta tosissaan harvassa.
Seksin pitäis olla seksiä, eikä mitään onnetonta nylkytystä. - Anonyymi
No tämä! Ja kuinka ihanaa se voi ollakkaan, pitkäkestoista nautintoa molemmin puolin ☺️
- Anonyymi
Taitaa olla liikaa näitä "Heinolan setiä" joiden ainut anti naisille on sperma joka sekin päästetään ulos alle minuutissa. Onnetonta touhua mutta minkäs sille mahtaa , niin huonolla tuurilla voi kohdille osua vain huonoja panijoita.
- Anonyymi
Siksi että et osaa kertoa mitä haluat? Parasta se on sitten kun tuntee toisen täysin joten ehkä olet kylmä ja tunteeton ihminen.
- Anonyymi
Ehkä, tai ehkä sinä olet kylmä ja tunteeton tai muuten vain kyvytön. Eikä seksi sellaisen kanssa parane vaikka tuntisikin toisen täysin
- Anonyymi
- Aloittaja ei ole harrastanut seksiä minun kanssa.
- Ilmeisesti joku tekijä ajaa valitsemaan väärin sänkykumppanit.
- Kommunikaation puutosta, joko sanallinen tai kehollinen kommunikaatio puhuu eri kieltä miehen kanssa.- Anonyymi
Kehollisesta kommunikaatiosta ei pitäis olla mitään epäselvää. Mut sitä ei miehet näytä tajuavan. Eikä omien halujen kertomisesta ole ollut apua, ehkä puol minuuttia yritetty "tyydyttää" ja sit vaan nakki sisään ja nylkyttämään.
Ai että ku on ihanaa 🤣 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kehollisesta kommunikaatiosta ei pitäis olla mitään epäselvää. Mut sitä ei miehet näytä tajuavan. Eikä omien halujen kertomisesta ole ollut apua, ehkä puol minuuttia yritetty "tyydyttää" ja sit vaan nakki sisään ja nylkyttämään.
Ai että ku on ihanaa 🤣Sitä tarkoitinkin, että miksi mies ryntää pesälle etuajassa. Joku siinä kommunikaatiossa mättää, kun mies ei tajua että ei vielä tai luulee, että nyt olisi jo valmista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sitä tarkoitinkin, että miksi mies ryntää pesälle etuajassa. Joku siinä kommunikaatiossa mättää, kun mies ei tajua että ei vielä tai luulee, että nyt olisi jo valmista.
Siks ku miehet luulee että se on seksiä.
Tommoista ei mielestäni voi edes sanoa seksiksi.
Sit jos miehelle kertoo avoimesti ettei pidä mistään pisto nosto ravistus panemisesta, niin loukkaannutaan ja luodaan "hirveitä suorituspaineita" .
😆😆🤣🤣😋😋Oma surkee kysymys minut nuorempana osattiin tyydyttää.
eikä siinä ollut mitään vaikeuksia. Helppoa kuin heinän teko.- Anonyymi
Mikä siinä on, kun aina naiset marisee ja valittaa, kuinka huonoja miehet ovat joka asiassa ja varsinkin seksissä. Eihän naisen tarvi tehdä muuta, kun maata ja mies tekee kaikki työt. Alkakaa porukalla lesboiksi, jos kerran miehet ovat niin saatanan surkeita joka asiassa. Saatanan lättä pillut.
- Anonyymi
Taisit tunnistaa itses kun meni noin tunteisiin.
"Eihän naisen tarvii ku maata" -Ok ,toi kommentti kertoo jo paljon.
Itse tykkään hyvästä seksistä, ja siinä tehdään paljon muuta ku maataan paikoillaan. On hienoa saada toinen nauttimaan pitkään, eikä vaan 3 minuutin nylkytystä et mies saa mahd nopeesti 👎👎👎
- Anonyymi
Mitäpä jos oliskin niinpäin että nainen joka kerta hoitelis itsensä siinä ensin ja antais miehen ymmärtää että kohta sinäkin saat, mut jättäiski homman siihen heti kun itse lauennut.
Kyllä uskon että miestäki vituttais. - Anonyymi
Ostakaa perseensuristin, sillä lämpimäksi muttei liikaa.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191652
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991478Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy36891Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29849Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?38791Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50776Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s43728Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56718Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37710Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37680