Sivusta seuranneena luulisi nyt hävettävän ajojahdin aiheuttajia! Lähtekää pois leima on otsassanne lopun elämää! Ei lähde pois ei !
Kumma miten hyvä kaupungin johtaja savustettiin pois!
10
679
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä nää horiset, sitä saa mitä tilaa, itsehän heppu tämän aiheutti käpälöimällä ja ahdistelemalla työkavereita, ei saa syödä kuormasta soo soo soo , nyt on oppirahat maksettu ja maine mennyt, työkkäri kutsuu kun töitä ei enää saa !
- Anonyymi
Mitään näyttöjä ei ole esitelty. Poliisi ei ole tietoinen. Herrasmiehiä ei lle asiaa Kauhavalle kuin sonnan ajoon korkeintaan.
- Anonyymi
Miksette saaneet raportteihin tästä mitään jos näin on? Ai niin Kauhavalla päätetään asioita huhupuheiden ja kateellisten panetteluiden pohjalta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksette saaneet raportteihin tästä mitään jos näin on? Ai niin Kauhavalla päätetään asioita huhupuheiden ja kateellisten panetteluiden pohjalta.
Totta! Niin totta!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Totta! Niin totta!
Janhusen ja kumppaneiden naurettava feikkiraportti joka sivuutti tosiasioita. Ihmekään kun piti peitellä koko paperi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Janhusen ja kumppaneiden naurettava feikkiraportti joka sivuutti tosiasioita. Ihmekään kun piti peitellä koko paperi.
Juuri niin. Siksi se salattiin!
- Anonyymi
Mustasukkaisia miehiä. Ne on tämän jutun taustalla.
- Anonyymi
En se minä ollut, se oli tuo. Joka syntinsä tunnustaa ja hylkää, saa armon. Jos vaan jatkaa samaa toimintaa niin ei armoaan riitä.
- Anonyymi
Lopettakaa jo, juna meni jo...
- Anonyymi
Eiköhän Ylen juttu kertonut kuinka asiat on olleet. Kiitos ja näkemiin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni821399Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä681197Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ2051192Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2141184Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121039Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä103993Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi65913Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍129894Ihmeelliseltä pikkunaiselta....
Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t123788- 77765