NIKKE ON BERLIININ MUURI!!
2. TURHA KESKUSTELU
Keijo Sakilainen
6284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Täysin arvaamaton pompottelija! Eiköhän noi torjunta prosentit aika pitkälle kerro miehen tason!! Nurminen kehiin saatana
Kerro paskaakaan... Nurminen se suomen loppu vasta olis -.-! Bäckström on suhteellisen hyvä maalivahti mutta tällä hetkellä suomella ei ole ketään varmaa maalivahtia pakassa
juoppo, läski nurminen peittäis kyl koko maalin..., taitaa joku jokeri pelle siel katkerana vielä mollata nikkee.!!
joo, ei voi nikkee syyttää huonoista peleistä..vaikkakin torjuntoja ei ollu palio nyt mut sitäki arvokkaampia..pojjaat ei osaa tehä muaaleja..!!
Muistuttaisin siitä pompottelusta, missä ei löysää lämäriä saanut kunnolla kiinni ja siihen kaatui suomen edellinen peli.. Ja kyllä räkii eteen aikasta liian paljon tämän tason maalivahdiksi!
Eleetöntä Kiprun tai nurmisen tasoista maalivahtia Suomi sinne veräjälle tarvitsee! MM-kisat ei pitäis olla maalivahdin sisäänajoa varten..
montako pelii on hävitty ku nikke o ollu maalisa..??? ehkä pelaajien ois pitäny saaha maaleja.. montako yksin läpi tilannetta on ollun pelaajilla.., ja usan tasotuski tuli ku usan pelaaja POTKAISI kiekon maaliin ensin häirittyään mokkee...!!!!!!