Haastattelu millaista on olla Varkautelainen

Kivalta.
Saa kuulla kymmeniä valeita,ivaa ,miten paska naapuri on,miten hakkaa vanhempia,juo elää teidän siivellä.miten haukkuu Persupoliitikkoa.
Mahtava kaupunki.kiitos
1074
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tekö olette niitä parempia ihmisiä.arvostelemaan.

Äänestä
  • Voihan sitä unohtaa oman menneisyyden ja juonnit

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voihan sitä unohtaa oman menneisyyden ja juonnit

    Helppo on elellä puolue äänestäjät ystävät takana ympärillä no hätä.en tarvitse teitä,en Warkaus lehteä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Helppo on elellä puolue äänestäjät ystävät takana ympärillä no hätä.en tarvitse teitä,en Warkaus lehteä

    Minä sanon suoraan enkä jonkun selän takana.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voihan sitä unohtaa oman menneisyyden ja juonnit

    T liepo

    Äänestä

2012olin kunnallisvaaleissa ehdolla,kirjoitin Warkaus lehdessä että hoitaja jätti isäni pöydälle päivän lääkkeet, isäni veti viikon ajan ne kaikki naamansa kerralla ilman hoitajaa,oli lääkepökkyrässä,2018muka kävi kiinni hoitajiin siksi lääkitys,paskat,ne lääkkeet on rauhoittavia lääke,eikä niitä syödä klo16vaan yöllä että nukkuu itellä on samat, tätäkään ette tienneet.Eipä kiinni käynyt joutsenkulmssa,lopetti syönnin ja juonnin,ei antanu tutkia,kuoli koska halusi.pois.masentui syytöksistä.2012 hoitaja oli poliitikolle sanonu ei noin lehdessä saa kirjoittaa.miksei?

Äänestä
  • Jopa 2018 puhelinlangat ohjelman suorassa lähetyksessä toimittaja kysyi että onko isäsi kunnossa kun kaatui hoitaja oli vieressä vaikeeta koko perkeleen Suomi kuuli totuuden

    Äänestä

  • Valhetta kaikki tämä, fantasiaa.

    Äänestä

Kannattaa lähtee pois.

Äänestä
  • Aivankin juuri näin ,itsekkin muutan muualle,varkautelaiset kihisköön sukkahiessään,mun puolesta,kummallista porukkaa kun yleensä kaikki kirkonkylät haluaa asukkaita,paitsi varkaus?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kivalta.
Saa kuulla kymmeniä valeita,ivaa ,miten paska naapuri on,miten hakkaa vanhempia,juo elää teidän siivellä.miten haukkuu Persupoliitikkoa.
Mahtava kaupunki.kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu