Putler-Jugend

Ensin oli Hitler-Jugend ja nyt herra Putin seuraa perässä perustamalla oman Putler-Jugendin ainakin periaatteet on samat siltä minusta selvästi tuntuu.
674
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Venäjällähän on aivopesty nuoria jo vuosien ajan mm. Putinia myötäilevissä Nazi-nuorissa.

Äänestä

Ei kai siellä ole piilohomoja? Vai miksi putte niin ahkerasti manitsee homot. Onko siellä syntyvyys laskenut. Vai miksi pitää tuoda Ukrainasta lapsia aivopestäväksi. Eikö putte-jugendia muuten saada uskottavasti kasaan. Onko putelta unohtunut kirjoittaa uusi laki että kaikkien on siihen liityttävä

Äänestä

Putler matkii kaikessa hitleriä

Äänestä

Suomeen perustettava Marin -nuoret

Äänestä
  • Ei vaan Ano-nuoret. Valta kuuluu Kremlille.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei vaan Ano-nuoret. Valta kuuluu Kremlille.

    Anolaiset nuoret passitetaan heti ampumaleirille

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ensin oli Hitler-Jugend ja nyt herra Putin seuraa perässä perustamalla oman Putler-Jugendin ainakin periaatteet on samat siltä minusta selvästi tuntuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu