Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tyttöystäväni päättää saunavuoromme

Laittamalla sormensa pyllyvakoon ja nuuhkimalla sormea, jos sormi tuoksuu liikaa pyllyltä, on aika mennä saunaan pesulle.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miks se tunkee sormensa sun pyllyyn?

Äänestä
  • Tietää onko saunan tarpeessa, täytyyhän pyllyvako pestä, haisee muuten.

    Äänestä

  • Omaan pyllyyn se laittaa sormensa, ei minun.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Omaan pyllyyn se laittaa sormensa, ei minun.

    Pyydä, että laittaa sun pyllyyn. Se tekee gutaa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pyydä, että laittaa sun pyllyyn. Se tekee gutaa.

    Tekee se hyvää tiedän.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 38 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Laittamalla sormensa pyllyvakoon ja nuuhkimalla sormea, jos sormi tuoksuu liikaa pyllyltä, on aika mennä saunaan pesulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu