Putinin rykäisy

On jo aikoihin eletty kun muutamat iltapäivälehdet hehkuttelevat Putinin keuhkotaudilla ja tiesmillä ja koronasta puhumattakaan sen takia että mies kerran rykäisee selventääkseen kurkkuaan!

Onko kaikki puheet Vladimirista ja koko Venäjhästä yhtä keinotekoista ja sensaatiohakuista kuin tämä. Alkaa uskottavuus ainakin näihin iltapäivälehtien mennä alle nollan.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/2821ada7-f0ed-44c4-9fac-6f5099b43f8f
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Mutta olisihan se vähän ironista jos Putinilla ja Bidenillä olisi korona samaan aikaan.

Äänestä
  • Iirosta en tiedä, en tunne häntä

    t. Avaaja

    Äänestä

  • Putinilla on apinarokko.

    Äänestä

jo on aikoihin eletty ku putikka lahtaa viattomia ihmisiä

Äänestä
  • Voi *****************! kerran mies selvitti kurkkuaan ja miehellä varmaan hehkutetaan olevan keuhkosyöpä. Olette te naurettavia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voi *****************! kerran mies selvitti kurkkuaan ja miehellä varmaan hehkutetaan olevan keuhkosyöpä. Olette te naurettavia.

    Varmaankin viittasit iltalehden toimittajatyttösiin?

    Äänestä

rauhotu leena. saako siellä kuusamossa eläkeläiset sapuskaa ollenkaan ?

Äänestä
  • Menee samaan kategoriaan kun Trump otti liukkaalla lankongilla kaiteesta kiinni niin nämä p, kamediat kertoivat Trumpin sairastavan jotain parkinsonin tautia, heh,

    Äänestä

Putinin ongelma on virtsarakon sijainti heti aivojen alapuolella.

Äänestä
  • Korjaan, yläpuolella.

    Äänestä

Joo ..jokainen joskus yskii eri syistä muttei oo kipeä.Näin Puttekin..sinäkin...Aloite typerän idiootimainen.En dikkaa Putesta..mutta rajansa idiootimaisuudellakin

Äänestä

Miksi niillä turvamiehillä täytyy olla ne suuret salkut mukana joka ikisellä reissulla minkä Putin tekeekin? Aika noloa.

Äänestä
  • Ainakin Putlerilla se musta salkku (ei kovin iso rohjake) on se ydinaseen laukasusalkku. Se ei ole sitä kovin näkyvästi kannellut mukanaan, mutta yhdessä tilanteessa, kun se oli uhitellut ja isotellut jotain (en muista mitä), niin se kanto näyttävästi sitä pommisalkkuaan lentokoneeseen näyttääkseen maailmalle, että minäpä se tässä voi painaa punaista nappia ja silloin possahtaa.

    Ei se yksin edes päätä siitä ydinaseen laukasusta. Jos ne Venäjän ydinaseet ovat yhtä huonoja osumistarkkuudeltaan, kuin ne Venäjän pommit yleensäkin ovat olleet, niin on pelkona, että ne tekee pari kierrosta taivaalla ja palaa laukasupaikkaansa possahtamaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On jo aikoihin eletty kun muutamat iltapäivälehdet hehkuttelevat Putinin keuhkotaudilla ja tiesmillä ja koronasta puhumattakaan sen takia että mies kerran rykäisee selventääkseen kurkkuaan!

Onko kaikki puheet Vladimirista ja koko Venäjhästä yhtä keinotekoista ja sensaatiohakuista kuin tämä. Alkaa uskottavuus ainakin näihin iltapäivälehtien mennä alle nollan.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/2821ada7-f0ed-44c4-9fac-6f5099b43f8f

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu